Neler yeni

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Monitör Linki: Link Removed
Bu gün yayınladığım 2. video kampanyalı bir oyuncu monitörü oluyor arkadaşlar
Karşınızda 165Hz yüksek tazeleme hızı ve 0.5ms düşük tepkime süresine sahip Asus VG258QR Full HD Oyuncu Monitör
Tüm detaylar videoda mevcut iyi seyirler :)

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Rekabetçi oynuyorum diyene birebir 👌

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
İyi değil. O monitör native 240 Hz olarak geliyor ve 280 Hz’ye overclocklanmış şekilde satılıyor. Haliyle 280 Hz’de titreme şikayeti azımsanamayacak derecede çok. Yani kısaca bulaşılmaz. Renk kalitesine hiç girmiyorum zaten bu bütçede.

bybarisss bybarisss

Ekleme: Monitör VG259QM ile karıştı 😀

gürkan1910

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Monitör Linki: Link Removed
Bu gün yayınladığım 2. video kampanyalı bir oyuncu monitörü oluyor arkadaşlar
Karşınızda 165Hz yüksek tazeleme hızı ve 0.5ms düşük tepkime süresine sahip Asus VG258QR Full HD Oyuncu Monitör
Tüm detaylar videoda mevcut iyi seyirler :)

Aldım abi teşekkürler yüksek seviye sistemde gelirse bunun yanına mis gibi olacak :) Levon Turaç ModArt Levon

Carl-S

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Güzel inceleme olmuş hocam. :)

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
İyi değil. O monitör native 240 Hz olarak geliyor ve 280 Hz’ye overclocklanmış şekilde satılıyor. Haliyle 280 Hz’de titreme şikayeti azımsanamayacak derecede çok. Yani kısaca bulaşılmaz. Renk kalitesine hiç girmiyorum zaten bu bütçede.

bybarisss bybarisss

Ekleme: Monitör VG259QM ile karıştı 😀
Kanka ne anlatıyon la 😄
Bu arada o sorunlar kaliteli bir DP ile bağlayınca genelde çözülüyor. Aynısı g24f-2 için de geçerli. 180hz oc ile çıkınca sorun çıkabiliyor.

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Kanka ne anlatıyon la 😄
Bu arada o sorunlar kaliteli bir DP ile bağlayınca genelde çözülüyor. Aynısı g24f-2 için de geçerli. 180hz oc ile çıkınca sorun çıkabiliyor.

Dediğim gibi yanlış model üzerinden gittim 😀 O dediğim monitör Paugge kablolar ilede sorun çıkarıyor.

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
İnceleyelim elbette. Çılgın monitör fiyatlarına çözüm olur umarım.

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Fiyat piyasa için konuşuyorum malum hiçbir şey ederinde değil ve ateş pahası. O sebeple gayet iyi ve makul. Tek sıkıntı MediaMarkt'ın Vatan gibi ölü piksel v.b gibi bir kontrol yapıp yapmadığının belirsiz olması (yapmıyorsa zaten benim için bir eksi) ve bununla ilgili nitelikli personel bulundurup bulundurmadığı.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.