Neler yeni

17.000Tl ye Kadar Sistem Önerisi?

Apo3

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
17.000tl ye kadar bi sistem lazım önerilerinizi bekliyorum

alierkut3

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Merhaba Dostum Araştırdım Tek Tek Yazacağım :) Çünkü Ben İyisini Kullanıyorsam Sende En İyisini Hak Ediyorsun :) Sevgiler.

İtopyada Baktığım Kadarıyla RTX Ekran kartlı Sistem Yok O yüzden Ordan Önermiyorum.

Sinerjiden Bakıyorum ve Sinerjide 17k ve Küsüratlı 4060 lı Sistemler Var Fakat Markaları Bilindik Markalar Değil O yüzden O Kısım Sana Kalmış Ama Sana Şunu Önerebilirim Evet 3060 Düşük Olarak Gelicek Sana Ama Marka ve Kalite Olarak 17 k ya Alınacak Bir Sistem
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
ve Anakart ve Ekran Kartının MSİ Olması Başka Bir Güzellik Üstüne Oynamalar Yapabilirsin sen.

He Bana Marka Farketmez Her Marka İyidir Dersen O zaman Bu Linkede Bakabilirsin 4060 lı Sistem

Gaming Gen'de Eğer ki 19k'lara Çıkabilirsen Bu Sistemi Kaçırma Ben Olsam Yemem İçmem Bunu Alırım Kanka.
Yoruma Gerek Yok Tıkla Bak.

Artık 17k Anca İşte Youtuberlerin Yaptığı Sistemleri Alırsın Yada Nabıcaksın Takip Ediceksin Paranı 17 değil 1 2 Ay Bekletip Üstüne Koyucaksın Youtube Herkesi Takip Edip Kim Sistem Yapıyorsa Onu Alıcaksın Geçen 15k ya 16k ya Çok İyi Sistemler Çıktı Mesela Keşke Alsaydın.

Dostum Ben Kendi Görüşlerimi Yazdım Tek Tek Her yere Bak Daha Bissürü Firma Var Hepsine Bak Araştır En İyisini ve En Düşük Fiyatlısını Almaya Bak. Ama Alıcam Alıcam Deyip'te Gidip Dandik Bişeye Çok Para Verme. Bol Şans :)

not: (Ben RTX'den Vazgeçmem Sende Vazgeçme)

Apo3

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Teşekküler , Nvidia benimde tercihim 4060 olan iyi geldi çok bekleme imkanim yok parayı elimde tutmadan değeri azalmadan almak istiyorum birkaç gün daha beklerim belki yeni sistem çıkar diye olmazsa 4060 li sistem iyidir. Sagolun

Apo3

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0

Bu nasıldır sizce ( dlss fsr çok önemli değil benim için )

alierkut3

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Bence iyidir zaten ben abime itopyadan 6700 xt aldım performansı güzel 12 gb hemde ama tabiki bir rtx serisinin yerini tutmuyor ne olursa olsun ama alabilirsin tabikide güzel sistem

Apo3

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Teşekkürler tekrardan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.