Neler yeni

120.000 TL Sistem Önerisi - Yardım

TURA

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Corsair içlerinde en iyisi ama o modeli Intel sistem üzerinde kurdum MHz hatası aldık AMD sistem de hata alınır mı bilemiyorum zira slotlarin tamamı dolunca uyumda sıkıntılar oluyormuş bunların hepsini göz önünde bulundurun derim

Bu yaptığım sistemde aynı ramin beyaz versiyonu var

Sinerji ile görüştüm güncel yonga seti 5 numaralı olan Hynix li olanı göndereceklerini belirttiler. Yanına da NZXT 1200w alıyorum. Dominatorü araştırdım biraz CL haricindeki bazı değerleri ve soğutma performansı daha iyi diğerlerinden. 48 de işimi görecektir ML ve deep learning işlerinde. Ek olarak kasa fanı kaç tane almak gerekir acaba?

Size ulaşacağım bu arada instagramdan.

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
94
ModArt Kredi
0
Sinerji ile görüştüm güncel yonga seti 5 numaralı olan Hynix li olanı göndereceklerini belirttiler. Yanına da NZXT 1200w alıyorum. Dominatorü araştırdım biraz CL haricindeki bazı değerleri ve soğutma performansı daha iyi diğerlerinden. 48 de işimi görecektir ML ve deep learning işlerinde. Ek olarak kasa fanı kaç tane almak gerekir acaba?

Size ulaşacağım bu arada instagramdan.
1000w da gayet yeterli olacaktır bilginiz olsun Corsair iyi dedim zaten ama bazen hata veriyor umarım sizde yaşanmaz bu sorun

TURA

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
1000w da gayet yeterli olacaktır bilginiz olsun Corsair iyi dedim zaten ama bazen hata veriyor umarım sizde yaşanmaz bu sorun
Parçaları ağırlıklı olarak tek bir yerden almak istedim aksi bir durumda ayrı ayrı yerlere gitmemek için. Bu parçaları da aldım.

Son liste şu şekilde oldu:

1. Anakart-
    URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
    Rog Strix Z790-e Gaming Wifi II (8000mhz)

2. İşlemci -
    i9 14900KF

3. Ekran Kartı - Palit RTX 4070 Ti Super Gamerock Omniblack 16GB

4. Kasa -
    TUF Gaming 502 Plus Tempered Glass Black

5. Sıvı Soğutma -
    iCUE LINK H150i RGB AIO 360mm

6. Power Supply - NZXT 1200W C1200 80+ Gold

7. DDR5 Ram - Corsair 48GB(2x24) Dominator Titanium RGB 7000mhz CL36 DDR5

Son düzenleme:

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
94
ModArt Kredi
0
Tek bir yerden almak zorunda değilsiniz çünkü parçalar tek şekilde garantili siz bu sistemi kurdunuz PSU da bişey çıktı sinerji demez kasayı bize gönderin bakalım arızalı parçayı gönderin der tek yerden almayın uygun fiyatlı kaliteli yerlerden alın yeterlidir

TURA

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Tek bir yerden almak zorunda değilsiniz çünkü parçalar tek şekilde garantili siz bu sistemi kurdunuz PSU da bişey çıktı sinerji demez kasayı bize gönderin bakalım arızalı parçayı gönderin der tek yerden almayın uygun fiyatlı kaliteli yerlerden alın yeterlidir

Teşekkürler yorumlar için. Kur değişimleri, zamlar derken bir tık pahalı oldu ama sanki güzel bir sistem çıktı ortaya.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.