Neler yeni

Öneri Creative Tasarım Örnek

DoLmA

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Creative Web Tasarım Çalışması Grafik çalışması bizzat kendime aittir. Hatta Php Versiyonu Şuan Kullanılmaktadır. Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Ekli dosyalar

• 2022 desing.jpg
    2022 desing.jpg
    179.4 KB · Görüntüleme: 101

birbilenadam

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Merhaba, öncelikle dijital reklam ajansı sahibi olduğumu ve 20 yıldır ağırlıklı olarak tasarım işiyle uğraştığımı belirterek başlayayım.

Tasarım öngörü gayet güzel. Ancak sektör gözüyle baktığım zaman 3 konuda önerim olacak.

1. Drop Shadow dediğimiz gölge kullanımı yıllar önce bitti. Daha flat çalışmalar şık duracaktır.

2. Font tercihi. Bir tasarımcının tecrübesi ve kalitesini en cok belli ettiği yer tartışmasız font seçimidir. Tasarımcıların tercih ettiği fontlar diye google da arama yaparak, güncel ve kendini kanıtlamış font ailelerini tercih edebilirsin. Ne kadar az font seçeneği kullanırsan, ne kadar okunabilir font kullanırsan web için o kadar başarılı iş çıkar.

3. Son olarakta negatif alan kullanımı. Özellikle ortadaki altılı alanda (Yeni insanlar keşfedin başlığı olan yerde) yazı alanlarının çevresinde daha çok padding ihtiyacı var. Bu kadar sıkışıklık, ziyaretçinin gözlerini yoracak ve içeriği okumasını zorlaştıracaktır.

Bunlara dikkat ederek çok daha güncel ve başarılı işler yapabileceğini inanıyorum. Kolay gelsin..

DoLmA

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Merhabalar değerli yorumun için teşekkür ederim. Kişiye göre tasarım yapıldı müşteri ne istediyse onu yaptım. İlerleyen zamanlarda dahada geliştirmek isterim kendimi söylediklerinizi dikkate alacağım. Çok teşekkür

birbilenadam

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Merhabalar değerli yorumun için teşekkür ederim. Kişiye göre tasarım yapıldı müşteri ne istediyse onu yaptım. İlerleyen zamanlarda dahada geliştirmek isterim kendimi söylediklerinizi dikkate alacağım. Çok teşekkür
Piyasada tanınana kadar normal tabii, saygı duyarım. Ancak yine bir tavsiye, çizginle yer edinmek istiyorsan bir tarzını oturt. Ve insanları doğruya yönlendir. Biz müşteri yanlış bir iş isterse almıyoruz. O tasarımcı değil operatör arıyor cünkü.

DoLmA

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Piyasada tanınana kadar normal tabii, saygı duyarım. Ancak yine bir tavsiye, çizginle yer edinmek istiyorsan bir tarzını oturt. Ve insanları doğruya yönlendir. Biz müşteri yanlış bir iş isterse almıyoruz. O tasarımcı değil operatör arıyor cünkü.
Haklısın aslında tasarım yaptığımız sektör çok farklı sohbet chat sektörü çok karışık ve miyminti insanlar var ondan öyle istedi bende tamam dedim verdim şuan sadace istediği özeliği not edip ona göre çalışma yapıyorum. Teşekkürler yinede

KÜFÜRBAZ HAYDO

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Tasarım güzel ve sade gözüktü, sadeliği seven bir insanım ve bu tasarımın iş göreceğini düşünüyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.