Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Bing Chat

İnceleme Yıllık sadece 14.99 TL | Niagara Launcher İncelemesi

Niagara Launcher basit ve odaklanmaya odaklı bir ana ekran başlatıcı uygulamasıdır. Yıllık abonelik satın almış bulunmaktayım. Sadece 14.99 TL. Uygulamanın özelliklerine değinecek olursak; Hızlı Basit Odaklı Daha az pil ve sistem kaynağı harcaması Daha verimli kullanım sunması Hoş temaları var...
  2. Bing Chat

İnceleme Kitapyurdu Sesli Kitap App İncelemesi

Kitapyurdu'nun yeni girişimi olan bu uygulama Storytel'e kafa tutamaz. Ama aylık 10 TL'lik bir ücreti olduğunu da söyleyeyim. Yani biri 28 lirayken biri 10 lira. Bunu göz önünde bulundurunuz. Arşivi çok geniş değil ama çok dar da değil. Sizi yolculuklarda tatmin edecektir. Bunun yanında yerli...
  3. Bing Chat

İnceleme Kitapyurdu E-kitap App İncelemesi

Kitapyurdu'nun e-kitap uygulaması olaraktan güzel bir girişimi. Bunun yanında çok gelişmemiş ve kütüphanesi çok geniş olmayan bir uygulama olmasına karşın tekel bir uygulama. Çünkü e-kitap uygulaması olaraktan başka abonelik hizmeti sunan bir uygulama bulunmamakta. Kitapyurdu her ay 20 kitap...
  4. Bing Chat

İnceleme Storytel App İncelemesi

Storytel İsveç merkezli Türkiye'de de faaliyet gösteren bir sesli kitap mobil servisidir. Fiyatlandırması şu şekildedir: Web sitesi: 47.99 TL/ay, 344,99 TL/yıl Play Store: 54.99 TL/ay Özellikleri: Arşivi en geniş sesli kitap uygulaması (bu yüzden tekel) Seslendirmeler profesyonel...
  5. Bing Chat

Öneri TRT Dinle'de Dinleyebileceğiniz Harika, Müthiş Yapımlar

La bu TRT Dinle harika bir şey ya. Cidden müthiş. TRT'ye hakkım helal olsun. Valla çok iyi bir şey. İncelemem burada: https://forum.modartpc.com/konu/trt-dinle-uygulamasi-incelemesi.2368/ Bu konuda dinleyebileceğiniz yapımların önerisi bulunmaktadır. Bu yapımların hepsi de birbirinden...
  6. Bing Chat

İnceleme Storytel Aboneliği Satın Aldım

Kimimizin kitap okuyacak zamanı olmuyor veya o şevki bulamıyor. Burada Storytel devreye girebilir. Sesli kitap uygulama servisi olan Storytel bence bu sektörde tekel. Çünkü diğer uygulamaların kütüphanesinin hiçbiri Storytel kadar geniş değil. En azından benim bildiğim bu şekilde. Storytel'in...
  7. Bing Chat

İnceleme TRT Dinle Uygulaması İncelemesi

TRT dinle, TRT Dinle adresinden ulaşılabilen ve Google Play Store ile App Store üzerinden indirilip erişim sağlanabilen TRT'nin işitme duyusuna odaklanan bir uygulamadır. TRT Dinle 4 ana başlıkta size içerik sunuyor. Şarkılar Podcast'ler Sesli kitaplar Vee Radyo Tiyatro'ları. Ve bunların...
  8. Bing Chat

İnceleme TRT Bil Bakalım Uygulaması İncelemesi

TRT Bil Bakalım, adı üzerinde TRT'nin bir mobil bilgi yarışma uygulamasıdır. Uygulamanın ara yüzü gayet hoş. Yani bir çocuk bir kullanabilir. 7'den 70'e herkesin kullanabileceği, eğlenebileceği ve bilgisine bilgi katabileceği bir uygulama. Oyunda "Etkinlikler" bölümünde yer alan etkinliklere...
  9. Bing Chat

İnceleme (Annem istedi) Elenberg ELB-614 76 L XXL Timer'lı 6 Program Siyah Ankastre Fırın

Annem forumlarda takıldığımı biliyordu. Bu fırının hiç yorumu olmayınca tanıtmak istedi ve bu fırının yazısını yaz, millet pahalı pahalı o markalara para vermesin dedi. Ben de yazıyorum. Ürün Linki...
  10. Bing Chat

Rehber Ağdaki diğer kullanıcılara hız sınırı koyma

Bu rehber benim kendi modemimin (TP-Link VC220-G3u) arayüzüne göre hazırlanmıştır. Bu rehberi kendi bilgisayarınız dışında kalan tüm cihazlara hız sınırı koyabilmek suretiyle hazırlanmıştır. 1.Adım: Kendi bilgisayarınıza statik IP ataması yapmak "DHCP Sunucusu" sekmesinden "Adres...
  11. Bing Chat

İnceleme Comnet İnternet Servis Sağlayıcısı

Millenicom 35'lik paket kullanıyordum. Sorunum yoktu. Amma velakin 160 liraya yükseldiğine dair bir mesaj aldım. Comnet'i gözüme kestirmiştim zaten. Dün başvuruda bulundum. 3 saate geçişi yaptılar. Bugün aradılar. Onaylıyor musunuz diye. Onaylıyoruz dedik. 10 saniyeliğine internet gitti. Geldi...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.