Neler yeni

İnceleme (Annem istedi) Elenberg ELB-614 76 L XXL Timer'lı 6 Program Siyah Ankastre Fırın

Bing Chat

Aktif Üye
Uzman
Konular
86
ModArt Kredi
0
Annem forumlarda takıldığımı biliyordu. Bu fırının hiç yorumu olmayınca tanıtmak istedi ve bu fırının yazısını yaz, millet pahalı pahalı o markalara para vermesin dedi.
Ben de yazıyorum.

Ürün Linki:
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

İnceleme yazım:

Ürünü 1699 liraya yılbaşı öncesinde aldık. Şimdi 2149 liraya satılıyor.
Babam ucuz olduğu için aldı. Yani teknosa'daki en ucuz fırın buydu. Daha doğrusu internetteki en ucuz ve şikayeti olmayan fırın buydu.
Annem fırın gelince 3 gün 3 gece kullandı :D SJSJSJ
Aşırı memnun kaldı. Her yeri eşit pişirmesi, ankastre olması, 6 program olması, zamanlayıcı olması, turbosu olması, buz çözme özelliği olması, hızlı pişirmesi güzel pişirmesi yakmaması vesaire her şeyiyle memnun kaldı. 76 litrelik hacmi ile fiyatını göz önünde bulundurursak cidden uygun.
Bu saydığım özellikler normal olarak görebilirsiniz. Ama internetteki fiyatlara bakın anlarsınız. 4000 5000 6000 liralık fiyatlar söz konusu. Babam bunu yılbaşı öncesi zamlar gelmeden önce 1699 liraya aldı. Alırken sakınıyordu çünkü bilindik bir marka değil kuruluma gelen servise sorduk. Bu marka nasıldır nedir diye. "Abi" dedi " çok satıyor bunlar " dedi. "Hani şimdiye kadar şikayet almadık" dedi.

Sözün özü fırın alınır arkadaşlar. Cidden güzel pişiriyor. Yemekten anlamayan ben bile bunda pişen tüm tavuktan aşırı keyif aldı yerken.
Fırın alacağınız varsa bu markayı düşünebilirsiniz.

En ucuz PTT Avm'de 1952 lira.
Link Removed

Son düzenleme:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Annem DA Forum'da takıldığımı biliyordu. Bu fırının hiç yorumu olmayınca tanıtmak istedi ve bu fırının yazısını yaz, millet pahalı pahalı o markalara para vermesin dedi.
Ben de yazıyorum.

Ürün Linki:
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

İnceleme yazım:

Ürünü 1699 liraya yılbaşı öncesinde aldık. Şimdi 2149 liraya satılıyor.
Babam ucuz olduğu için aldı. Yani teknosa'daki en ucuz fırın buydu. Daha doğrusu internetteki en ucuz ve şikayeti olmayan fırın buydu.
Annem fırın gelince 3 gün 3 gece kullandı :D SJSJSJ
Aşırı memnun kaldı. Her yeri eşit pişirmesi, ankastre olması, 6 program olması, zamanlayıcı olması, turbosu olması, buz çözme özelliği olması, hızlı pişirmesi güzel pişirmesi yakmaması vesaire her şeyiyle memnun kaldı. 76 litrelik hacmi ile fiyatını göz önünde bulundurursak cidden uygun.
Bu saydığım özellikler normal olarak görebilirsiniz. Ama internetteki fiyatlara bakın anlarsınız. 4000 5000 6000 liralık fiyatlar söz konusu. Babam bunu yılbaşı öncesi zamlar gelmeden önce 1699 liraya aldı. Alırken sakınıyordu çünkü bilindik bir marka değil kuruluma gelen servise sorduk. Bu marka nasıldır nedir diye. "Abi" dedi " çok satıyor bunlar " dedi. "Hani şimdiye kadar şikayet almadık" dedi.

Sözün özü fırın alınır arkadaşlar. Cidden güzel pişiriyor. Yemekten anlamayan ben bile bunda pişen tüm tavuktan aşırı keyif aldı yerken.
Fırın alacağınız varsa bu markayı düşünebilirsiniz.

En ucuz PTT Avm'de 1952 lira.
Link Removed
Bizde ilk başlarda ucuz diye Hoover marka aldık çok memnunuz ama sonradan bu tür firmalar çok satınca başları ayrı oynuyor ve fiyatları şişiriyorlar ya çok gıcık oluyorum.
Bu marka da güzel görünüyor umarım pahalanmaz.

WIPERRANTAN

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Bizde ilk başlarda ucuz diye Hoover marka aldık çok memnunuz ama sonradan bu tür firmalar çok satınca başları ayrı oynuyor ve fiyatları şişiriyorlar ya çok gıcık oluyorum.
Bu marka da güzel görünüyor umarım pahalanmaz.
hocam bizde hoover marka bulaşık makinası var valla 10 yıldır onu kullanıyoruz bi gram sıkıntı yok ayrıca arçelikten uzak durun.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
4 yıl franke fırın,bulaşık makinesi, elektrikli ocağını kullandım 2. senesinde ocağın en çok kullandığım küçük yeri bozuldu, 3. senede bulaşık makinesinin dönen parçası değişti ve yıkama performansı baya azaldı,fırının arka tarafındaki dönen fanı 4. senesinde sadece her hafta sonu çalışmasına rağmen ilk dönmeye başlarken sürtüyor kendi kendine ısı ile yamuldu herhalde.
-
Teknik servislerinden memnun kalmadım ve ürünlerindende... vestel beko arçelik favorim.

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
4 yıl franke fırın,bulaşık makinesi, elektrikli ocağını kullandım 2. senesinde ocağın en çok kullandığım küçük yeri bozuldu, 3. senede bulaşık makinesinin dönen parçası değişti ve yıkama performansı baya azaldı,fırının arka tarafındaki dönen fanı 4. senesinde sadece her hafta sonu çalışmasına rağmen ilk dönmeye başlarken sürtüyor kendi kendine ısı ile yamuldu herhalde.
-
Teknik servislerinden memnun kalmadım ve ürünlerindende... vestel beko arçelik favorim.

Ürünler hangi modeldi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.