Neler yeni

İnceleme Comnet İnternet Servis Sağlayıcısı

Bing Chat

Aktif Üye
Uzman
Konular
86
ModArt Kredi
0
Millenicom 35'lik paket kullanıyordum. Sorunum yoktu. Amma velakin 160 liraya yükseldiğine dair bir mesaj aldım. Comnet'i gözüme kestirmiştim zaten.
Dün başvuruda bulundum. 3 saate geçişi yaptılar. Bugün aradılar. Onaylıyor musunuz diye. Onaylıyoruz dedik.
10 saniyeliğine internet gitti. Geldi. Aldığım hız bu:
1671969569391.png

Süper! Ben 50'nin altında bekliyordum. Çünkü netspeed'e göre max 52 alabilirdim. Ama comnet'in bilgisine göre modemime gelen hız 62. Benim pratikte aldığım hız ise 59. Olm çok iyi ya. 10 yıldır 8 mbps kullanan ben için çağ atlamış gibi oldu.
Geçiş çok hızlı oldu. 1 gün bile olmadı.

YAŞAMADIĞIM SORUNLAR
Hiç sorun yaşamadım. Hem de hiç. Daha geçeli 1 gün evet ama önce ki geçişlerimde bir sorun olmuştu. Ama şimdi yok. Direkt geçiş sağlandı bağlandım ve kullanıyorum.
100'lük pakette 58 kötü değil mi diyebilirsiniz. Hayır benim için değil. Çünkü mahallemde altyapı denen meret yok. Bildiğin yok. Bu altyapının bunu verdiğine şükretmem gerek.

Eğer geçmeyi düşünüyorsanız önerir miyim? Şimdilik benden olumlu puan aldılar evet.

Arkadaşlık kodum: CMT983SWQ

Comnet'e geçiş çok kolay!
  • Yeni çipli kimlik kartını NFC destekli bir telefona okutarak evrak kargolamayla uğraşmadan 1 gün içinde don değiştirir gibi ISS değiştirebilirsiniz.

Bing Chat

Aktif Üye
Uzman
Konular
86
ModArt Kredi
0
Speedtest sonucu:
1672070162794.png

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
2014 de 25 mb ı 2 kişi paylaşırken kafayı yiyordum...
8mb dan 58 e geçiş oh be dedirtmiştir fiyatlar ise....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.