Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. bybarisss

Rehber Definasyon Nedir ve Nasıl Yapılır?

Eline sağlık hocam. Definasyon değil de genel vücut geliştirme konusu bile olabilir.
  2. bybarisss

R5 5600 için soğutucu önerisi

Sıvı soğutmalarda 120mm çok F/P olmuyor. Arctic e34 esport halen çok başarılı.
  3. bybarisss

Video 3090 KATİLİ! Asus TUF Gaming RTX 4070 Ti Detaylı Kıyaslama

Dlss 3.0 açtınmı rakibi kalmaz 3070ti'ın
  4. bybarisss

Video 3499 TL Bütçe İle 165Hz 0.5ms Oyuncu Monitörü Asus VG258QR

Kanka ne anlatıyon la 😄 Bu arada o sorunlar kaliteli bir DP ile bağlayınca genelde çözülüyor. Aynısı g24f-2 için de geçerli. 180hz oc ile çıkınca sorun çıkabiliyor.
  5. bybarisss

Video 3499 TL Bütçe İle 165Hz 0.5ms Oyuncu Monitörü Asus VG258QR

Rekabetçi oynuyorum diyene birebir 👌
  6. bybarisss

Öneri Xiaomi Mijia Tüy Toplayıcı

Eyvallah hocam. Xiaomi el aletleri baya kullanışlı geliyor. Ev iyice xiaomi ekosistemine döndü 😀
  7. bybarisss

Öneri Xiaomi Mijia Tüy Toplayıcı

Güzel duruyor. Kedi tüyünde işe yarar mı acaba.
  8. bybarisss

İnceleme CORSAIR K100 RGB Optik-Mekanik(OPX) Klavye - Midnight Gold Incelemesi

Ellerine sağlık hocam. Ben bunun yerine rog flare 2 animate seçebilirdim ama bu baya premium. Zaten pudding keycap her klavyeye yakışıyor 🔥
  9. bybarisss

Video RTX 4080 ROG SAHNEDE! Nvidia ve Asus KAFAYI YEMİŞ 😯

Aslında 4080 yurtdışında tercih edilebilir seviyede ama ülkemizde çok premium segment kalıyor.
  10. bybarisss

Video RTX 4080 ROG SAHNEDE! Nvidia ve Asus KAFAYI YEMİŞ 😯

Ellerine sağlık usta. Sonunda ROG farkını göstermiş. Yoksa TUF'dan farkı kalmıyordu.
  11. bybarisss

Rehber AMD GPU Barındıran Sistemlerde Yazılım Kaynaklı "Wattman" Hatalarını Düşürmek!

Çözmeseler bile nvidia karşısında watt başına fps ve fiyat başına fpsde önde duruyor.
  12. bybarisss

Video Canı Sıkılan Asus Mühendisleri 57.000 Delikli Kasa Yapmış 😁

Olsun. Yine de daha güzel 😁 Videoyu anca akşam izlerim
  13. bybarisss

Video Canı Sıkılan Asus Mühendisleri 57.000 Delikli Kasa Yapmış 😁

Parayı nereye harcayacağını şaşıran asus 😳 Bu arada Thermaltake ve Lianli nin mini itx kasaları daha şık duruyor.
  14. bybarisss

Video BU KART BUZ GİBİ! MSI RTX 4090 Suprim Liquid X

Gardaş niye msi sevmezsin ya 😁
  15. bybarisss

İnceleme MSI MAG274QRF Monitör

Elinize sağlık hocam. MAG274R2 kullandım. Kalite bir başka. Satmak zorunda kalmıştım. Hele o duvara yansıyan rgb yokmu 👌
  16. bybarisss

İnceleme Corsair Sabre Pro Champion Series

İlginç. Ben bazı oyunlarda kullanıyorum yan tuşları. Sıkıntı çıkarmadılar 🤨
  17. bybarisss

Makro kullanmadığımdan hiç denemedim 🙂
  18. bybarisss

Teşekkürler. Senden de bekliyorum
  19. bybarisss

Herkese selamlar. Bugün sizler için Corsair Sabre Pro Champion Series Gaming Mouse inceleyeceğiz. Hatalar affola diyip konumuza geçelim. Ürünün RGB modelinden tek farkı RGB olmaması. Diğer tüm özellikleri aynı. Fiyatı da daha makul. Klasik Corsair kutu tasarımı. Gayet şık; Kutu içeriği...
  20. bybarisss

Rehber Laptop Şarjda Mı Kullanılır Yoksa Pilde Mi?

Elinize sağlık. Zaten üretici firma da şarjda kullanılmasını tavsiye ediyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.