Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. LONGINUS

Satılık SIFIR | MSI MEG X570 ACE 4600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 RGB WiFi

İlan başlığında belirtildiği gibi SIFIR MSI MEG X570 ACE ANAKART satılıktır. Piyasadaki en iyi soğutmalı ve en performanslı anakartlardan biridir. TEKRAMARKET Servisinden SIFIR değişim ürünüdür. Jelatininden hiç çıkarılmadı. Anakart Kutulu, Kutu İçeriği, Kabloları, Aksesuarları TAMDIR. Not ...
  2. LONGINUS

Satılık Call Of Duty : Modern Warfare 2

İtopya'dan Ekim ayında almış olduğum hazır sistemin içinde İntel işlemci kampanyasından ötürü kod talebinde bulundum. Kod gönderildi. Satış fiyatım : 800 TL
  3. LONGINUS

Soru Bluetooth Kulaklık Tavsiyeniz ?

Merhaba arkadaşlar, Eşime ve kendime telefon için Bluetooth kulaklık arıyorum. Açıkçası belirli bir bütçem yok ama her iki kulaklık için ortalama 1500 civarı bütçe ayırabilirim. Şöyleki ben daha önce airpods kullanmış biri olarak yakın kalitede markasından dolayı pahalı olmayan bir F/P ürün...
  4. LONGINUS

Fırsat F/P Sistem : R5 5600 - RX 6700 12.499 TL

Merhaba arkadaşlar, Mert Bayantemur YouTube kanalı saat 19:00'da link ekleyecek videosuna. Sistem bekleyenler için fiyat güzel, kaçırmayın derim ; 12.499 TL https://youtu.be/Ak0JqV0EAb4
  5. LONGINUS

YouTube Yavaş Upload Sorunu

Merhaba arkadaşlar, 1080p oyun videosu çekiyorum, 1 saatlik. Ancak YouTube'a yüklerken süre çok uzun sürüyor. Sadece yüklenmesi 6-7 saati buluyor. Upload hızım 7MB/sn Normalde hesabıma göre 1,5 saatte yüklemesi lazım, nedeni ne olabilir ? Edit// Video Boyutu 25GB, Video Formatı mkv
  6. LONGINUS

Soru Voidu'dan Oyun Tavsiyesi İstiyorum

Merhaba sayın ModArt Forum üyeleri, Geçen hafta voidu üzerinden bazı oyunlar satın aldım. Hesapta 35 TL puan bakiyesi var. Aldığım oyunlardan bir tanesi iptal edildi çünkü Türkiye'de ürün anahtarı geçmiyormuş. Bu duruma memnuniyet açısından 3 Euro değerinde hediye çeki verdiler. Yani ortalama...
  7. LONGINUS

Soru 2. El Ekran Kartımın Test Sonuçları Sizce Nasıl ?

Merhaba sayın ModArt PC Forum üyeleri, Sistem toplarken ikinci el olarak satın aldığım MSI RTX 3060 Ti Gaming Z Trio ekran kartının testleri sizce nasıl ? Kutulu, Ocak 2022 faturalı, 6 bin TL'ye almıştım. Ayrıca 30 dakikalık stres testi boyunca ekran kartı 66 dereceyi hiç geçmedi. Genel...
  8. LONGINUS

Rehber MSI MPG CoreLiquid K360 V2 Soğutma Performansı

Merhaba sayın ModArt PC Forum üyeleri, Ben Emrullah YAZICI. Sizlere bu konumuzda MSI MPG CoreLiquid K360 V2 sıvı soğutmanın performansına değinmek ve incelememi sunmak istiyorum. Az önce yaptığım Prime95 CPU testinde 30 dakikalık bekleyiş boyunca i5-12400F işlemci sıcaklığı 47 dereceyi hiç...
  9. LONGINUS

Fotoğraflar Güncellendi! Canavar Sistemim :)

Kasa : Link Removed 1800 TL (SIFIR) PSU : Link Removed : 999 TL (SIFIR) Anakart : Link Removed : 1799 TL (SIFIR) İşlemci : Link Removed : 3399 TL (SIFIR) Ekran Kartı : Link Removed : 6000 TL (İkinci El) RAM : Link Removed : 1329 TL (SIFIR) Soğutucu : Link Removed : 3299 TL (SIFIR) SSD : Link...
  10. LONGINUS

Yardım Sıfır Sistem Topladım Açılmıyor

Arkadaşlar merhaba, Saatlerce uğraştım, güç kaynağı 1 saat kadar önce geldi, onuda kasaya yerleştirdim, güç kablolarını taktım. Ama kasa çalışmıyor, sistem açılmıyor... Beyler daha öncede 4-5 defa montaj yapmış birisiyim. Anlam veremiyorum hiç açılmıyor kasa, power sw kablosu bozuktur diye...
  11. LONGINUS

Soru Sistem Montajı Sorularım...

Arkadaşlar güç kaynağı hariç tüm bileşenlerim geldi. Ben de bugün montaj yaptım. Ancak sıvı soğutmanın kablolarından biri USB 2.0'a bağlamamı istiyor. Ancak kasanında USB 2.0 kablosu var. Anakarta bir tane JUSB1 var. Nasıl yapmalıyım ? Bir de ekran kartını ve aparatını doğru monte etmiş miyim?
  12. LONGINUS

Soru Satın Aldığım Ürün Ek İndirime Girdi Ne Yapmalıyım?

Arkadaşlar bir kaç gün önce Hepsiburada üzerinden 5-6 parça ürün aldım. Hepsini bugün teslim aldım. Ve az önce aldığım ürünlerin bazılarında indirim ve sepette ek indirim gördüm. Hesapladım ve ortalama 530 TL daha fazla ödemişim. Müşteri hizmetlerini aradım, yardımcı olamayacaklarını...
  13. LONGINUS

Öneri DonanımArşivi İki Yeni F/P Sistem Geliyor!

Hikayesinde paylaştı, sesli olarak söyledi. Hikayenin başında normal indirimli ürünlerden bahsediyordu. Sonuna doğru 'Bu arada Kasım ayında iki yeni fiyat performans sistem mi paylaşacaktır ?" Dedi ve hikaye bitti. Sanırım sadece has takipçileri görsün diye böyle bir yöntem uyguladı. Bence...
  14. LONGINUS

Soru Thermaltake TR2 S 750W 80+ Hakkında...

Merhaba arkadaşlar, Sistemime geçen gün indirimli fiyattan eklediğim şu ürün ; Link Removed Ben bu ürünün yorumlarına vs. çok baktım. 80+ Bronze kategorisine girmiyor, 80+ White kategorisinde. Bronze kategorisine girmek için en az %85 verimliliği olması gerekiyor. Ancak açıklamasında...
  15. LONGINUS

Öneri Hepsiburada Aldığım Ürünün Hediyesi 😍

Beyler geçenki MSI sıvı soğutmalı süper indirimle almıştım. Yanında Kingston 64GB USB hediyesiyle geldi. 1499 TL ye almıştım.
  16. LONGINUS

Öneri PCHOCASI Yeni F/P Sistem

Sizce hangi segment olur ? Bir de al/satçıların paraları bitti herhalde. Daha ellerindekileri satamadan yeni sistemler çıkmaya devam ediyor. Levon abi de sistem çıkaracak. Vatan bilgisayar bir atak daha yapabilir...
  17. LONGINUS

Discord Hesabıma Nitro Aboneliği Alındı

Discord nedir çok bilmem. Bir ara üyelik oluşturup valorant oyununda gruplar için girip çıkmışlığım vardır. Bugün mail geldi. Hesabıma nitro aboneliği satın alındı. Kart son 4 hanesi benim kartlarla uyuşmuyor. Bir de satın alımdan bir saat önce bir gruba alınmışım. Grupta online kimse yok...
  18. LONGINUS

Rehber 17K'ya 12400F | 3060Ti Üst Düzey Sistem Toplama Rehberi

Merhaba sayın ModArt üyeleri, Uzun bir süre ekipmanlarım kasasız duruyordu. Beklediğim hazır sistemlerde bir türlü aradığım segmenti yakalayamadım. Bütçem maksimum 17 bin TL idi. Bende daha fazla dayanamayıp Kasım indirimleri ile şöyle bir sistem topladım ; Ürün isimleri linklere gömülü...
  19. LONGINUS

Yardım 2. El Ekran Kartı Alırken Neye Dikkat Etmeliyim ?

Arkadaşlar merhaba, Yarın ikinci el kutulu, faturalı, 11 aylık MSI gaming Z Trio 3060 ti ekran kartı almaya gideceğim. Ekran kartını alırken neye dikkat etmeliyim ? Furmark testi mi ne varmış. Tam adını yanlış yazmış olabilirim, hangi tesleri yapmam gerekir ve neye bakmam gerekir ? Şimdiden...
  20. LONGINUS

Soru Ne Kadara Satabilirim ?

Merhaba, Elimde iki tane MSI MPG Sıvı Soğutucu var. Hepsiburada sınırlı stok indirimli fiyattan aldım. SIFIR KAPALI KUTU | MSI MPG CoreLiquid K240 LCD Ekranlı Sıvı Soğutucu Sıfır en ucuz fiyatı 4350 TL SIFIR KAPALI KUTU | MSI MPG CORELIQUID K360 V2 LCD Ekranlı Sıfır en ucuz fiyatı : 5308...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.