Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Display Port Kablo Önerisi

2k 144 hz için fp
  2. M

sony zv1 düzgün çalışmıyor

ntsc de çalışıyor diyor ve otomatik vıdeo ayarına geçip foto çekme tuşuna basınca bu uyarıyı veriyor
  3. M

SONY ZV1 Gimbal önerisi

4k bütçe
  4. M

Ebaydan ürün alınıyor mu

Sorunsuz ürün gelıyor mu? Ve dolar hesabım olması gerekiyor mu?
  5. M

logitech g pro x EQ ayarlari

Ayarlariniz varsa paylaşabilir misiniz 2. El aldimda test etmem gerek birsey varmi veya tavsiye Kablolu model
  6. M

Yardım Witcher 3 düşük fps

Pc özelliklerim I7 2600 1060 6gb 8x2 1333mhz ram Gpu sicakligi 60 Cpu sicakliğı 55 dereceyi geçmiyor Ben 30 fps aliyorum aksiyon aninda dusuyor Yt deki videodakı arkadaş yüksek fps bunun sebebi nedir
  7. M

Yardım 2k kulaklık tavsiyesi

kablolu Pc için fps oyunlari oynamiyorum Hikayeli oyun ve müzik dinliyorum ağırlıkli olarak
  8. M

Kasa toz filtresi önerisi

Aradiğim olculerde yok ben kendim sineklik alip serit miknatislar ile takicam sizin başka oneriniz varmi Sineklikden tozlar geciyor diyorlar
  9. M

Yardım Ram slotunun 1 tanesi calismiyor

Iyice temizledim Silgi ile sildim olmuyor baska bir cozum onerisi olan varmi
  10. M

Format atamıyorum

Bios ayarini yapiyorum kaydet deyip cikinca kisa cizgide kaliyor siyah ekran Iso ile mbr yazdim yine olmuyor
  11. M

Hangi Windows sürümünü kurmalıyım?

i7 2600 8g ram 1333mhz pegatron ipxsb-h61
  12. M

Soru Pegatron ipxsb-H61 maksimum kaç GB RAM destekliyor?

Pegatron ipxsb-H61 anakart maksimum kaç GB RAM destekliyor? İnternette bilgi bulamadım.
  13. M

Everest CUBIC-252 kasa 720tl mını ıtx

Link Removed mını kasa arayanlara altarnetif olabılır satıcı amazon tr
  14. M

SilverStone SG13kasa hakkında sorularım

Link Removed normal psu sığıyor mu Pegatron IPXSB-H61 gpu Link Removed bu kasayı deneyımleyen var mı başka kasa önerınız var ise alabılırım
  15. M

Öneri Mini kasa onerisi

anakartin sığdığı hic cam olmayan Mini itx anakart Gpu zotac 1060 mini Belirli bir butcem yok fp ne ise o Psu m var
  16. M

Nvidia ekran kaydi almiyor

Alt z calisiyor fakat ekran fotosu veya video almiyor Driver guncel
  17. M

Gpu vram sicakliklarini ogrenme

Sansim varmi Furmarkda 70 derece civari ama kasa asiri derecede isiniyor vram tarafinda sorun oldugunu dusunuyorum daha dogrusu termal ped veya macunda

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.