Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. bdersim

2 adet ön usb 2.0 olan anakarta 3 RGB usb bağlama

1 ay sonra selamlar,discorddan yazdım vakit olursa bakabilir misiniz.Bedirhan Dersim…
  2. bdersim

Tamamdır olur,kolaylıklar dilerim
  3. bdersim

Kolay gelsin,akşam muhtemelen evde olamayacağım.Başka bir zaman rahatsız edeyim veya görmek istediğiniz bölüm varsa çekip paylaşayım
  4. bdersim

Gönderdim bi zahmet bakabilirseniz
  5. bdersim

Instagram kullanmıyorum,maalesef iletişim kuramadım
  6. bdersim

Discord paylaşır mısınız
  7. bdersim

Link Removed Şu ve benzeri bi ürün de olabilir sıvı soğutma pompa ve fanları bu şekilde kendi içinden çıkan kabloda teke düşüyor.Ama tr de böyle kablo yok anlam veremedim
  8. bdersim

F120 RGB Core Fans Triple Pack | Gaming PCs | NZXT 2 Set bu var. Kraken Elite 360 RGB | LCD CPU Coolers | Gaming PCs | NZXT 1 adet bu var.Fanların hepsini çoklayıcı ile teke düşürüp sys fan girişlerine Sys-2/3 şeklinde ve cpu cooler şeklinde sarayla güç vererek çalıştırma komutunu veriyorum...
  9. bdersim

https://www.amazon.com/NZXT-Internal-USB-Hub-AC-IUSBH-M3-4/dp/B08L8VJS3Z/ref=sr_1_3?crid=18QLAGAXJAGN2&keywords=nzxt+usb+2.0+internal+hub&qid=1693601594&sprefix=nxzt+usb+2%2Caps%2C208&sr=8-3 Msi’ın universal forumundan böyle bi öneri gelmiş ama pahalı ve alamayız zaten.
  10. bdersim

Yok işte öyle değil,sıvı soğutma ile birlikte toplam 9 adet rgb fan var her setin kendi içinden böyle kontrolcü çıkıyor.
  11. bdersim

1 Adet 360 Mm Nzxt Kraken Rgb sıvı soğutma var 2 adet 3 fanlı Nzxt Rgb fan var toplam 3 adet Nzxt kontrolcü var kasada.Kontrolcülerin çıkışından usb 2.0 9 pin kablo çıkıyor ki Rgb ayarlarını yapabilelim. 2 adetini bağlayabiliyorum 3. Usb 2.0 girişi yok.Ya kablo çoklayıcı ile olacak ya da başka...
  12. bdersim

Link atar mısınız çoklayıcı için bulamıyorum ben
  13. bdersim

Merhaba,Msi Carbon B650 anakartım var 3x3 şeklinde fan bağlantısı yapacağım her şey tamam fakat 3.set fanın usb 2.0’ını bağlayabileceğim bi port yok.Nzxt soğutucunun kendisinde fan ve pompa için 2 erkek 1 dişi y kablosu var bu ürün benzeri bir şeyi bulamadım Tr de nasıl yapabiliriz.
  14. bdersim

Yardım MSI B650 Tomahawk Wi-Fi sorunu

Merhaba,hepsini denedim ve denemiştim.Wi-Fi kısmı tamamiyle yok görüyor anakart üzerindeki Wi-Fi kartını fakat çalıştıramıyor.
  15. bdersim

Yardım MSI B650 Tomahawk Wi-Fi sorunu

Merhaba,B650 Tomahawk Wi-Fi anakart var normal bir şekilde çalışırken bilgisayarı açtığımda Wi-Fi açmadığını gördüm driverları defalarca silip yükledim Aygıt yöneticisinden sarı ünlemle birlikte kod 10 başlatılamadı hatası veriyor.
  16. bdersim

Satılık Sıfır ayarında kasa işlemci monitör

Link Removed Nasıl aynı ürün oldukları kanısına vardın gram fikrim yok.Bakış açına göre Msi’ın neredeyse %65 monitörü aynı olmalı
  17. bdersim

Satılık Sıfır ayarında kasa işlemci monitör

Merhaba,ürünler sıfır ayarında işlemci ve kasa 20 günlük.Monitör 2022 Aralıkta alındı.Upgrade edeceğim sistemi.Fiyat için yardımcı olurum elimden geldiğince. NZXT H5 FLOW RGB 2023 İlan No: 1118943956 Link Removed SIFIR AYARINDA MSI274CP MONİTÖR İlan No: 1118943100 Link Removed 20 GÜNLÜK SIFIR...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.