Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. AbinJoo

Frozen notte 240 mı thermalright 120 de mi?

sizin tercihleriniz dışında bir öneride bulundum 'umursamızsınız olur biter iyi günler.
  2. AbinJoo

hepsinden daha iyi noctuanın hava soğutmalarını tercih etmek daha sağlıklı ve ömürlük.
  3. AbinJoo

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-noctua-nh-d15-lutfen-aciklamayi-okuyunuz-1156975950/detay/
  4. AbinJoo

Soru 14700K

noctua nh d15s alabilirsiniz.
  5. AbinJoo

Satılık 4080 suprim

Link Removed Link Removed
  6. AbinJoo

Custom Modlama ( Hyte y60 , Modlanmış Ryujın AIO ve dahası ) Ortalama 2600 Euro.

Ne kafa varmış adam da maşallah ^tebrik ederim çok çok çok beğendim.
  7. AbinJoo

Sadece Oyun İçin Ses Kartı Önerisi

creative blaster g6 modelini tercih edebilirsiniz. Link Removed
  8. AbinJoo

Soru Ryzen 7 7800x3d işlemci Sıcaklık değerlerim nasıl?

sıçaklık değerleri o yüzden yüksek. silent mod aynı zamanda hem fanları hemde radyatör pompasını düşük tutar.size tavsiyem bahsettiğiniz gibi işlem yaparken ve bir yandan da oyun oynarken .radyatör pompasını %65 ile 70 kullanmanız'fan hızlarını da 1800rpm çekmenizdir.Daha sağlıklı veriler...
  9. AbinJoo

Soru Ryzen 7 7800x3d işlemci Sıcaklık değerlerim nasıl?

sıvı soğutmayı oto mu manuel mi kullanıyorsunuz.
  10. AbinJoo

4.000 TL ileriye dönük sıvı soğutma önerisi

sevgili hocam önerdiğinizürün kronik pompa sorunlu.araştırırsanız sizde hak vereceksiniz.
  11. AbinJoo

Yardım NZXT Senkron Sorunu

selamlar sevgili hocam ' armoury crate mi görmüyor fanlarınızı.
  12. AbinJoo

Corsair 3000D mesh kasa

Link Removed
  13. AbinJoo

4.000 TL ileriye dönük sıvı soğutma önerisi

https://www.sinerji.gen.tr/corsair-h150-rgb-360-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-40146
  14. AbinJoo

Yardım i5 13600KF işlemci 100 dereceyi görüyor

sevgili hocam bu ürünü bir çok arkadaşım kullandı hiç memnun kalmadı. kronik pompa arızası var.ama sizde bu sorun çıkar çıkmaz bilemem .markayı asla kötülemiyorum hatta ürüne bakarsanız VERSİYON 2 YAZIYOR. dilerseniz bu ürünü kullanıcı yorumlarına bakın.olumlu olumsuz yorumları görüceksiniz...
  15. AbinJoo

CORSAIR H100 RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu - Gaming.Gen.TR size bu ürünü tavsiye ederim oldukça başarılı ve sessiz çalışır.
  16. AbinJoo

bir işlemci boşta olsa dahi bu kadar ısınmaz yaz ayı olsa bile.büyük ihtimal radyatör pompası arızalandı .çünkü sistemi kapatacak şekilde sıvı soğutmalar çalışmaz. kullandığınız ürünün yazılımı mevcutmudur.baktınızmı sıvı soğutma pompasına çalışıyor mu kaç devir çeviriyor ws.
  17. AbinJoo

Koltuk önerisi

siz direkt paylaştığınız ürünü satın alabilirsiniz gözünüz kapalı.
  18. AbinJoo

Koltuk önerisi

markus markası inanılmaz kaliteli ürünleri var gerçekten .oyuncu koltuğu ws gibi bir fikriniz yok ise tercih ettiğiniz ürünü kesinlikle alın tavsiye ederim .
  19. AbinJoo

Koltuk önerisi

Link Removed https://www.amazon.com.tr/Hawk-Gaming-Chair-Oyuncu-Koltu%C4%9Fu/dp/B09QCZB2YC/ref=sr_1_39?crid=2CYJKG9JH84D9&keywords=xdrive%2Boyuncu%2Bkoltu%C4%9Fu&qid=1697349905&sprefix=xdr%2Caps%2C124&sr=8-39&th=1 Link Removed Link Removed

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.