Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. elweald

7 bin TL'ye oyuncu ve ofis koltuğu önerisi

Arkadaşlar merhaba birkaç marka gördüm internette fakat karar veremiyorum bu fiyat bandında ofis koltuğu da olur rahat olması yeterlidir şimdiden teşekkürler...
  2. elweald

Exvega vesta kumaş profesyonel oyuncu koltuğu alınır mı?

Arkadaşlar merhaba EXVEGA Vesta Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Beyaz Duman 2024 Serisi modeli sizce alınır mı? Ekstra olarak sepette 1000TL indirim uygulanıyor? Bu fiyat bandında öneriniz varsa duymak isterim.
  3. elweald

Soru Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim

Arkadaşalar merhaba türknet 400TL yaptığı için internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum sizce hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim?
  4. elweald

35 - 40 Bin TL Arası Laptop Önerisi

35 - 40 Bin TL Arası Laptop Önerisi
  5. elweald

LG 55UR91006 alınır mı?

Link Removed sizce bu TV alınır mı?
  6. elweald

Oyunlarda Alt Tab yapınca ekran yanıp sönüyor

Arkadaşlar merhaba. Oyunlarda Alt Tab yaptığım zaman ekran yanıp sönmeye başlıyor ek olarak videoları tam ekran yaparsam bu yanıp sönme olayı olmuyor ama video tam ekranda değilken yanıp sönme yapıyor. Sebebi nedir?
  7. elweald

IPhone 11 için hızlı şarj kablosu önerisi

Merhaba arkadaşlar sizce orijinal mi almalıyım yoksa o fiyat civarlarında daha iyi bir kablo var mı?
  8. elweald

Honda pcx 125 2021 için akü önerisi

Merhaba arkadaşlar, motorun aküsü neredeyse bitik durumda. Hangi markayı tercih etmeliyim?
  9. elweald

4 Bin TL Monitör Önerisi

Merhaba 144 Hz ve üstü monitör önerilerinizi bekliyorum.
  10. elweald

Bilgisayarda güncel olmayan yazılımları söyleyen programın adı neydi?

Arkadaşlar merhaba, bir tane uygulama vardı bilgisayarda ki güncel olmayan driverları bulup bize söylüyordu bizde onları sitelerinden indiriyorduk uygulamanın adı neydi?
  11. elweald

5000 Tl'ye Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar merhaba. Kulaklık önerilerinizi bekliyorum.
  12. elweald

Bu sistem ne kadar eder?

Arkadaşlar merhaba şubat ayında bu sistemi 16k civarında almıştım şu an satmaya kalkışsam ne kadar eder? İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci Anakart: ASUS PRIME B450M-K II AMD AM4 4400MHz (OC) DDR4 VGA DVI-D HDMI M.2 mATX Anakart Ekran kartı: ASUS Radeon...
  13. elweald

1000 TL Oyun Kolu Önerisi

Logitech F710 gördüm sizce alınır mı?
  14. elweald

Motosiklet Için En Iyi Benzin Istasyonu Hangisidir?

Arkadaşlar merhaba, kuryeliğe başlayacağım ve internette birkaç video ile karşılaştım. Bu videolarda farklı benzin istasyonları markalarından benzin alıyordu. 100 km kaç lt benzin harcadığını hesaplıyordu. Çoğu benzin de farklı sonuçlar çıkıyordu. Demek istediğim tasarruf açısından en iyi benzin...
  15. elweald

GTA 5 "this Epic Games account is already linked to a different Social Club account" hatası

Merhaba, görselde attığım hatayı alıyorum sebebi nedir?
  16. elweald

Güncel planet zoo Türkçe yama önerisi

Merhaba, güncel olarak planet zoo Türkçe yaması önerir misiniz?
  17. elweald

Naraka: Bladepoınt süresiz olarak ücretsiz oldu!

Naraka: Bladepoınt i ücretsiz bir şekilde Steam kütüphanenize ekleyebilrisiniz.
  18. elweald

Game Pass'de az hikayeli bol aksiyonlu oyun önerisi

Arkadaşlar merhaba. Yeri gelince hikayesi ve yerince gelince de bol aksiyonu ile ön plana çıkan bir oyun önerebilir misiniz? istek dışında da game pass den oyun önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler .
  19. elweald

AMD ekran kartı ayarları nasıl olmalı

Arkadaşlar merhaba AMD Software ayarları nasıl olmalı? Oyunlarda görüntü kalitesi ile oynamasını istemiyorum. Görüntü ayarını düşürmeden akıcı kalsa yeterlidir. Ekran kartı: ASUS Radeon RX 6700XT.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.