Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. I

İşlemci ve ekran kartı owerclock.

İyi günler benim sistemim su sekilde. İşlemci = i7 13700k Ekran kartı = Asus tuf gaming 3060ti gddr6x Ram = Corsair 32 gb (2x16) 6000mhz cl 36 ddr5 Güc kaynağı = Asus tuf gaming 750g 750 w 80+ gold full moduler Sıvı sogutma = Asus rog strix lc 2 360mm Anakart = Asus tuf gaming b660m plus wifi...
  2. I

Zula fps sorunu

Yok kapali i reis
  3. I

Zula fps sorunu

İyi gunler arkadaslar, Yaklasik 1 ay once bi sistem aldim. Komple ekipman degisimi yaptim monitorude 360 hz aldim. Valorant, Zula ve cs bu oyunlari oynuyorum. Canim o gun ne isterse ona giriyorum almis oldugun sistemde csde 600-700 maksimum ayarlarda rahat veriyor. valoda ayni sekil 500 700 fps...
  4. I

asus tuf gaming gt301 sıvı sogutucu uyumu

cakısmadan kastım desteklememe degil sıvı sogutmanın ustundeki fanın ram e temas etmesi durumu sıvı sogutma ram e temas edip kastırıyo
  5. I

asus tuf gaming gt301 sıvı sogutucu uyumu

iyi günler arkadaslar gt301 kasasını almayı düsünüyorum asus ekosistemi yapıcam bütün parcalar asus seklinde ama bu kasanın kendi sitesinde radyator destegine baktıgım zaman ust kısma radyator destegi olmadıgı gozukuyo youtubedeki videolara baktıgım zaman 240mm takıldıgını goruyorum ama 240mm...
  6. I

Asus Tuf Gaming GT502 kasanın arkasına 140mm fan takılıyor mu?

senin demen üzerine kontrol ettim dedigin gibi 120 mm destekliyomus tesekkür ederim aga.
  7. I

Asus Tuf Gaming GT502 kasanın arkasına 140mm fan takılıyor mu?

Sa iyi günler arkadaslar merak ettigim konu GT502 kasasına arka egzoz bolumune 140mm fan takılıyomu youtubede inceleme videosunu bulamadım kasanın takılır diye düsünüyorum ama emin olmak istedim
  8. I

MSI MAG Coreliquid 360R V2 Argb alınır mı?

Sa arkadaslar Allah izin verirse 15 nisan gibi bilgisayar toplayacam itopya üzerinden bütün parcalar kafamda okey bilgisayar parcalarından anlarım kendim topladım ama sıvı sogutucudan pek anlamam benim için 3 kriter var 1.360mm olması 2. markası asus veya msi olması (fanboyluk da diyebilirsiniz...
  9. I

3060ti gddr6x vs 3070

tmmdır tesekkür ederim kesin degil ama büyük ihtimal nisan ayı içerisinde toplayacam sana donus saglarım.
  10. I

3060ti gddr6x vs 3070

maks 35 a cıkabilirim ama toplama sistem almak istemiyorum ornek toplama sistemde bu fiyata 3070ti veriyolar ama markası inno3d zotac vs ben 3070ti zotac alcagıma 3070 asus almanın daha mantıklı oldugunu düsünüyorum o yuzden tek tek kendim toplayacam.
  11. I

3060ti gddr6x vs 3070

İyi günler arkadaslar Allah izin verirse nisanın 10 u ile 15 i arası pc toplayacam ve alcagım sistemde ekran kartı konusunda cok kararsız kaldım 2 secenegim var 1.si asus tuf gaming 3060ti gddr6x digeri ise asus dual 3070 fiyatları birbirine cok yakın 500 tl gibi bi farkları var benim için...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.