Neler yeni

3060ti gddr6x vs 3070

independent

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
İyi günler arkadaslar Allah izin verirse nisanın 10 u ile 15 i arası pc toplayacam ve alcagım sistemde ekran kartı konusunda cok kararsız kaldım 2 secenegim var 1.si asus tuf gaming 3060ti gddr6x digeri ise asus dual 3070 fiyatları birbirine cok yakın 500 tl gibi bi farkları var benim için onemli degil youtubede karsılastırma videolarını izledigim zaman pek bi fark olmadıgını gordum sizce 3060ti yerine 3070 almalımıyım ileri donuk dahamı iyi olur fikirlerinizi belirtirmisiniz.

mertxan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Hocam 3070 alın ama ileride vram ile ilgili sorunlar olabilir amd tarafını düşünmez misiniz?

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Toplamda sistem için tam bütçe nedir belki başka bişey öneririz

independent

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Toplamda sistem için tam bütçe nedir belki başka bişey öneririz
maks 35 a cıkabilirim ama toplama sistem almak istemiyorum ornek toplama sistemde bu fiyata 3070ti veriyolar ama markası inno3d zotac vs ben 3070ti zotac alcagıma 3070 asus almanın daha mantıklı oldugunu düsünüyorum o yuzden tek tek kendim toplayacam.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
maks 35 a cıkabilirim ama toplama sistem almak istemiyorum ornek toplama sistemde bu fiyata 3070ti veriyolar ama markası inno3d zotac vs ben 3070ti zotac alcagıma 3070 asus almanın daha mantıklı oldugunu düsünüyorum o yuzden tek tek kendim toplayacam.
Ben toplarım sana kardeşim en güzel en kaliteli sistemi bütçen dahilinde elbette şimdi toplarsam stok olmaz biter vs toplamaya yakın bana ulaş ben ilgilenecegim seninle

independent

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Ben toplarım sana kardeşim en güzel en kaliteli sistemi bütçen dahilinde elbette şimdi toplarsam stok olmaz biter vs toplamaya yakın bana ulaş ben ilgilenecegim seninle
tmmdır tesekkür ederim kesin degil ama büyük ihtimal nisan ayı içerisinde toplayacam sana donus saglarım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.