Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. The.Havvind

Yardım M.2 Ssd'im Oyun Oynadığım Sıra Kayboluyor...

Windows kurduğuna göre sorunlu olan SSD nvme olan galiba doğru mu ? Bir de CMD üzerinden disk onarma işlemi yaptınız mı ?
  2. The.Havvind

Öneri Razer Black Shark V2 Pro 2023 vs SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless

Beni şimdiye kadar rahatsız etmedi çok sıcaklarda yeter bıraz kulaklarım hava alsın diye çıkardığım oldu onun harici bir problemim olmadı.
  3. The.Havvind

Öneri Razer Black Shark V2 Pro 2023 vs SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless

SteelSeries Nova Pro Wirelles akltif olarak kullandığım bir kulaklık tavsiye ederim şarjları baya uzun gidiyor ve bataryası hızlı doluyor ses kartı gayet başarılı sormak istediğin soru varsa cevaplayabilirim.
  4. The.Havvind

amdkmdag mavi ekran hatası alıyorum

Sorunu çözmenize sevindim.
  5. The.Havvind

2000tl bandında klavye önerisi

Hayırlı Olsun
  6. The.Havvind

amdkmdag mavi ekran hatası alıyorum

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile silip WHQL sürüm bir driver kurmalısın ve Bios u güncellemelisin.
  7. The.Havvind

Max 18kya f/p sistem arıyorum masaüstü

Dostum bunlara bakabilirsin; Nova-6600 Blade-6600 Cyber-6600 Gaming-6600 Biraz üstüne çıkarsan da Carnage-6650XT (19-20k arası) Şuan baktığım kadarıyla bunlar var istersen bir kaç özelleştirme de yapabilirsin
  8. The.Havvind

Game booster GB-2721ff monitör standı tavsiyesi

xDrive MNT-46 Twisted Minds TM-71-C06 Twisted Minds TM-45-C06 Twisted Minds TM-63-C06 Dark VM102 North Bayou NB F80 North Bayou NB H100 Bu modellere bakabilirsin arkadaşlarım aktif olarak kullanıyor. Sıkıntı yaşadıklarını hiç duymadım.
  9. The.Havvind

Qhd ips monitör önerisi

Grafik işleri ile çalışıyorum bu sebeple gerçek renk tonunu bulmak için araştırıp aldığım bir monitör ama standart ayaklarını kullanmadım onun için hareket kabiliyetini pek bilmiyorum.
  10. The.Havvind

Soru 14700K

Hayırlı olsun.
  11. The.Havvind

7800x3d - 4070ti vs 7600 4070ti super

Ben direk 4070Ti diyorum.
  12. The.Havvind

Qhd ips monitör önerisi

Tavsiye edebileceğim bir kaç model şunlardır ; Asus Tuf VG27AQML1A MSI G274QPX AOC AG325QZN daha büyük ekran istersen LG 27GR83Q-B (Bunu bende aktif olarak kullanıyorum sıkıntı yaşamadım renkleri baya güzel) Viewsonic XG271QG BenQ EX270QM Aklımdakiler bunlardır umarım işine yarar hayırlı olsun...
  13. The.Havvind

Yardım 26.000TL'ye beyin fırtınası bilgisayar önerisi

Böyle Bir sistem var şuan iyi fiyatlı ama Ryzen 5 5600 eklemeni tavsiye ederim istersen ssd yi yükseltirsin geri kalanı ile monitör bulursun https://www.gaming.gen.tr/urun/359769/vulcan-4060-amd-ryzen-5-5500-mpk-galax-1-click-oc-2x-geforce-rtx-4060-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  14. The.Havvind

Kasa için LCD panel

Sevinmiştim ama bunun vidalama sistemi farklı uymayacak büyük ihtimal ama satıcı ile iletişime geçtim
  15. The.Havvind

Kasa için LCD panel

Elimde zamanında aldığım Dragos north premuim L versiyon kasa var lcd panel olanı aldığımda yoktu şimdi almak istiyorum direk almak yerine LCD paneli bulabilir miyim ?
  16. The.Havvind

Yardım Deepcol LT 720 Amd ryzen 7 7800x3D yi soğutur mu?

bu fiyata başka ne var bilmem ama soğutur sıkıntı yaratma Deepcool da iyi markadır.
  17. The.Havvind

Soru Restart Sorunu yaşıyorum Win11

Eğer çözümü arayan varsa çözüm buymuş yeni güncelleme ile Donanım hızlandırma sıkıntı çıkarıyor ve restart a sebep oluyor bilginize
  18. The.Havvind

Soru Restart Sorunu yaşıyorum Win11

Sistemim son günlerde oyun oynarken siyah ekran a düşüp res atıyor sorun nedir sizce ? Sistem Ryzen 5600 Msı B550 Gen 3 Gskill 8x4 3600mhz Gigabyte 3070ti WD Blue SN570 2Tb Samsung 860 Evo Xigmatek Hydra M 750W Minidump ekdedir yardımcı olursanız sevinirim.
  19. The.Havvind

4060 mı 3060ti mı ?

fiyat da daha uygun mantıklı olabilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.