Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. cinaryasar

İndirim 144HZ VA Samsung 2400TL!

Monitör nasıldır bilemem fakat Samsung monitör kullanan arkadaşım herhangi bir sorun yaşamadı ve kullandığım monitör de Samsung panel. Bunun dışında en ucuz 144Hz 2800TL'den başlıyor. VA panel olması da avantaj, 4ms sizi yanıltmasın bu farkı göremezsiniz zaten. Samsung Türkiye satıyor. Monitör...
  2. cinaryasar

Yardım Razer Hammerhead Kesinti Sorunu

Bugün Razer Hammerhead Wireless TWD aldım, kurdum ve güncellemesini yaptım, 2021 versiyonu bu arada. Fakat 30-40 saniyede bir 1-2 saniye kesiliyor ve geri geliyor. Aşırı sinirimi bozdu şarjı da 100 civarı neden olabilir bu sorun?
  3. cinaryasar

AMD'nin Sorunlu Driverleri

Bilgisayar geldiğinden beri çözemedim ve bu aralar aşırı arttı. Olayı anlatmak gerekirse ben ne zaman oyuna girsem ekran birden gidiyor fakat oyundan sesler geliyor, hatta sesli konuşabiliyorum ama karakteri hareket ettiremiyorum falan, ekran kartı kırmızı bir LED yakıyor. Çözmek için ise ekran...
  4. cinaryasar

Rehber Definasyon Nedir ve Nasıl Yapılır?

Öncelikle merhaba, ben Çınar. Bu makaleyi yazma sebebim definasyon konusunda insanlara yardımcı olmaktır. Definasyon Nedir? Definasyon; Vücudumuz belli bir kalori ister, bu kaloriden daha az aldığımızda ise vücutta "Yağ" olarak bildiğimiz hazır besinleri kullanarak bu açığı kapatır, yani yağ...
  5. cinaryasar

Soru Technopat Çöktü Mü?

Geziniyordum ve birden başka sayfaya girmeyip hata verdi. Çıktım ve tekrar girdim, bu sefer de "Güvenlik Hatası Gerçekleşti." Uyarısı verdi. Sonra Google kapatıp tekrar girdim ve aşağıdaki şey çıktı. Sorun benimle ilgili mi?
  6. cinaryasar

İndirim Decathlon Hardline ve Big Joy Protein Tozu 480TL!!

Decathlon'a gittim compressor t-shirt almak için ve Hardline 1KG Matrix 3 çilekli, Big Joy Whey Classic 1KG çilekli protein tozlarının 600TL'den 480TL'ye düştüğünü gördüm. Bu fiyatı daha bulamazsınız, ben bir tane Matrix 3 kaptım ve tadı gayet güzel. Farklar; Big Joy: Enzim İlavesi var. Kreatin...
  7. cinaryasar

İndirim Fellas Servisi 13.5TL'ye Protein Tozu!

Amazon'da 5 adet alırsanız 750 gram ve 25 servis oluyor, ayrıca servisi 13.5TL'ye geliyor ve bu fiyat tavuk göğsü ile aynı fiyatta fakat tavuk göğsü alırsanız 10 gram daha fazla protein, daha fazla amino asit var fakat kalori anlamında daha fazla. Definasyonda iseniz protein tozu çok işe...
  8. cinaryasar

R5 3600 Hala Alınır Mı?

Sadece merak ettiğim için soruyorum. Az önce Akakçe'de gezerken Ryzen 5 3600'ın 1880TL olduğunu gördüm. Fiyatı bayağı düşmüş, sizce hala kullanılır mı? RTX 3060'da darboğaz yapar mı ve yaparsa iyi bir soğutucu ile OC yapsak darboğaz ortadan kalkar mı...
  9. cinaryasar

İndirim HIQ %25 İndirimi Başladı!

1453Harun abimin gelişine özel %25 indirim başladı, "harun10" kodu ile toplam %25 indirim veriyor. Yarın saat 3'de son bulacak. Bu ürün 1125TL'ye geliyor ve yağ, karbonhidrat oranları çok iyi. https://takehiq.com/collections/protein-tozu/products/hiq-hi-pro-plus-2-kg
  10. cinaryasar

Haklıyken Azar İşittiğim Servis

Gittiğim okul uzak diye ben servisle gidip geliyorum. 1 dakika bile geç kalınca sabaha kadar kızıyor, ama dün 20 dakika yağmurlu havada geç geldi ve kimse bir şey demedi. Beni normalde evimin önünden 12:25-12:30 arası alıyor. Ben de hep 12:20-12:25 arası evin önüne çıkarım fakat bugün 25 geçe...
  11. cinaryasar

PC Kolik'e ulaşamıyorum

Kendilerinden aldığım bilgisayarın ekran kartında fabrikasyon sorun var diye düşünüyorum. Bu yüzden aradım ve 7 dakika bekledim açmadılar, biraz bekleyip yine aradım ve 2-3 dakika bekledim açmadılar. Ayrıca bir kaç hafta önce e posta attım ve yakın zamanda yine attım ama hiç bir geri dönüş...
  12. cinaryasar

İndirim Big Joy Ürünlerinde %15 indirim!

Big Joy 2000 yılından bile önce kurulan bir Türk sporcu ürünleri markasıdır. Ürünleri de şu anda Hepsiburada üzerinde saat 10'da başlayan kampanyada sepette %15 indirime sahip. 2.3KG'lik protein tozu 1050TL'ye geliyor çok iyi fiyat. Bilgilendirme: Protein tozları normal kullanımlarda tamamen...
  13. cinaryasar

Yardım Tuvalet yaparken akışkan sıvı gelmesi

Ayıptır söylemesi büyük tuvaletimi yaparken ıkındığımda sanki mezi ile meni sıvısı arası bir sıvı gelmeye başladı yakın zamanda. Akışkanlığı da neredeyse aynı ve çok geliyor. Ne olduğunu anlayamadım ve aradım fakat bulamadım. Bu nedir bilen, deneyimlemiş olan var mı? Gusül abdesti gerektirir...
  14. cinaryasar

Bilgisayar Düşük FPS Veriyor

RAM GoodRam 8x2 16GB 3600 MHz SSD İntenso Premium 500GB + Apacer Panther 240GB Ekran kartı XFX RX 6650 XT Speedstar SWFT 210 Anakart Asus B450M K2 İşlemci Ryzen 5 5600 Sistemimde sadece Valorant düşük FPS veriyordu bildiğim kadarıyla, ayarları en düşüğe de alsam, en yükseğe de alsam 90-150FPS...
  15. cinaryasar

Valorant Düşük FPS ve FPS Drop

CSGO'da ortalama 300FPS alırken Valorant'ta 90-120FPS arası alıyorum ve sürekli FPS drop yiyorum. FPS Kısıtlayıcı kapalı, işlemci ve ekran kartının kullanımı, sıcaklığı normal. Driver güncel, anakart BİOS'u güncel ama hala aynı. RAM GoodRam 8x2 16GB 3600 MHz SSD İntenso Premium 500GB + Apacer...
  16. cinaryasar

Çözüldü Valorant Oynarken Görüntü Gitti

Valorant oynuyordum ve birden ekranda görüntü gitti, ekran sinyal alamama hatası verdi, ilk başta kablo falan çıktı sandım fakat karakterimi hareket ettiremiyordum ve oyundan çıkmış olarak gözüktü ama takım arkadaşlarımla hala iletişim sağlayabiliyordum. Kabloyu kontrol ettikten sonra kasaya...
  17. cinaryasar

MX4 140TL İyi Mi?

Termal macundan pek anlamam, MX4 çakmaları çok yaygın biliyorum fakat bunu direk Hepsiburada satıyor yani kesin orijinal. Üstelik satın aldığım gün veya ertesi gün geliyor. Yeni soğutucu alınca kullanacağım, muhtemelen Snowman M200 falan alırım. Şu anda tam yetiyor param, sizce bu paraya daha...
  18. cinaryasar

Epic Games Kartımı Kabul Etmiyor

Normalde dün falan kabul etti ve RDR2 aldım Epic Games'ten fakat şu anda kartta para olmasına rağmen satın alamıyorum. Neden olabilir?
  19. cinaryasar

Cities Skylines Sistem Donup Kalıyor

30-60 dakika arası oynadığım zaman her seferinde bilgisayar bir anda donup kalıyor, arkadaki şarkı devam ediyor fakat şarkı bitince diğer şarkıya geçmiyor. Öyle bir donuyor ki Caps Lock, Num Lock gibi şeyler bile çalışmıyor (Normalde Caps Lock açık olunca klavyedeki RGB düzen beyaza döner o...
  20. cinaryasar

Epic Games RDR2 212GB Gözüküyor

Dün 120GB gözüküyordu fakat şimdi 212GB gözüküyor. 2 hesap var bilgisayarda, birinde indirilirken diğerinde oyun oynanıyordu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.