Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. talipdik

WİN 10 mu 11 mi ?

Çok teşekkür ediyorum bugun sistemi yğkselteceğim 11 e fakat tüm uygualmar wn 10 64 bitti inşallah sıkıntı yaşamam bazı uygulamalarda
  2. talipdik

Soru 4-5 ay mining görmüş ekran kartı alınır mı?

Nvdia dan şaşma derim :)
  3. talipdik

WİN 10 mu 11 mi ?

bugun gideyim sistemi yükseltiyim ozamn
  4. talipdik

WİN 10 mu 11 mi ?

hereks sıkıntılı diyor şuan için i7 den geçtim pekde bi fark göremedim oyunalrda felan ekstrem bi değişim olmadı yada render sürelerimde herhangi bişey değişmedi açılışım biraz daha yavaşladı 11 e geçsem çoğu uygulama win 11 destekliyor fakat ne kadar stabil çalışıyor bilmiyorum yada en ufak...
  5. talipdik

WİN 10 mu 11 mi ?

i9 12900K işlemci ve DDR5 Ram ile windows 10 mu windows 11 mi kullanmalıyım. Önceliğim render ve oyun
  6. talipdik

3080 ti alınabilecek en mantıklı kart zaten o sıralar çok pahalıydı yeni kart haliyle bulabilrsen rog strix tuf yada suprim x al diğer marka modellerden uzak dur derim en iyi soğutması ve kalitesi olan kartlar bunlar
  7. talipdik

alınır 3080 lar zaten lhr modelli çıktı istediğin kadar zorla kazmıyordu zaten haliylede ısınmayan en serin kartlar dı alabilirsin bende vardı 8 9 tane arkadaşlrıma dağıttım 2 tanesi evde sistemime koydum bi tane fazla 3080 ti kaldı :D güzel kartlar uyguna veriyorsa kaçırma
  8. talipdik

NVMe M.2 SSD dosya aktarım hız sorunu

okuma 500 yazma 10 mb çıkıyor değiğin programıda indirdim yarın garantide değiştrmye vriyorm
  9. talipdik

tamamdır deniyorum yoksa bunu garantyiye vereceğim daha 1 ay olmadı alalı
  10. talipdik

1 yıl mining yaptım yazın kili altında kışın balkonda arkadşımda yaptı ben vatandan sıfır aldım 3080 ti kartlar 35 dereceyi hiç geçmedi 196 cfm fanlarla soğuttm kışın bile ama 30990 lar sıkıntılı kartlar hele hele oynanmışsa uzak dur ama 3090 harici tüm nvidia kartlara bakabilirsin 3090 lar hem...
  11. talipdik

Herhangi biyerde bir eksiklik var fakat çözemedim kioxia yı depolama niyetinde aldım herhangi bişeyde kullanmıyorm sadece fotograflar yedekli kalsın diye almıştım ama stabil bi hız yakalayamıyorum bu sistem ile. Normalde 1500 2000 değer arasında stabil yazması gerekir ikisi arasında biosdan tüm...
  12. talipdik

Merhabalar Bu hafta yeni bir sistem topladım. C sürücüsünden D ye yada F sürücüsüne dosya aktarırken aşırı yavaş aktarıyor 3 mb 5 mb 10 mb gibi değerler.Bazende anlık değerler aşırı yükselip sonra 0 kb lara inip geri çıkıyor sabit hızda bi aktarım hiç bir zaman olmuyor. önceki sistemimde sabit...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.