Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Hamza Ensar Sağlam

Yardım ASUS GeForce Rtx 4080 Rog-Strix-Rtx4080 Anakart ve işlemci tavsiye

Ekran kartı seçiminiz pek iyi olmamış. Eğer şu an satıldığı fiyata aldıysanız benzer fiyatlarda RTX 4090 çıkıyordu çünkü. Onun dışında şunları önerebilirim: Link Removed Link Removed Eğer aceleniz yoksa Ryzen 8000 serisini beklemeniz daha iyi olacaktır. Eğer bekleyecek zamana sahip...
  2. Hamza Ensar Sağlam

Win11 uyumlu kol.

Bütçen çıkarsa ikinci el DS5 alabilirsin. Ama yanında birde DSX alman lazım, 50 TL. Steam'da satılıyor.
  3. Hamza Ensar Sağlam

Bu Fiyata RTX 4080 İyi Midir?

Normalde önermem ama o fiyata kötü değil.
  4. Hamza Ensar Sağlam

Yardım Sıvı Soğutucuyu Takamıyorum

Ortada bir yanlışlık yok. Soğutma bloğunun değmediğine emin misiniz?
  5. Hamza Ensar Sağlam

Yardım Sıvı Soğutucuyu Takamıyorum

Fotoğraf atabilir misiniz?
  6. Hamza Ensar Sağlam

ekipman değiştirme?

Senin kullanım amacından dolayı mekanik klavye elzem değil.
  7. Hamza Ensar Sağlam

Be Quiet! Shadow Base 800 Serisi PC Kasalarını Duyurdu

Alman bilgisayar parçaları üreticisi Be Quiet! kasa sektöründeki rekabete Shadow Base 800 serisi kasalarını getiriyor. Hacmi ve bileşen desteğine bakılarak daha çok profesyoneller ve içerik üreticilerine hitap ettiği anlaşılan bu serinin 2 adet renk seçeneğinin yanında 5 adet farklı modeli...
  8. Hamza Ensar Sağlam

iPhone 15 Pro Max Gecikecek Gibi Duruyor

İphone 15 Pro Max gecikecek gibi duruyor. Apple, her sene olduğu gibi Eylül’de yeni iPhone’larını tanıtacak. iPhone 15 Pro Max modelinin diğerlerine kıyasla 3 – 4 hafta daha geç satışa çıkacağı söylentisi diğer söylentiler arasında yer alıyor. Apple’ın, üç hafta içinde iPhone 15 serisini...
  9. Hamza Ensar Sağlam

Yardım S23 Ultra vs Honor Magic 5 Pro

Nasıl yani? S23 Ultra’nın tüm versiyonları 2 fiziki 1 eSIM’mi? Eğer öyle ise S23U düşünüyorum aslında bende. Honor alırsam Google ile uğraşırım birde.
  10. Hamza Ensar Sağlam

Yardım S23 Ultra vs Honor Magic 5 Pro

Bu konuda aklımda maalesef çok fazla soru işareti var. Baştan söyleyeyim iki telefonda yurt dışı alınacak. S23 Ultra hakkında şunu biliyorum, her SIM yuvasına (IMEI’ye) 4 ay hak veriliyor ve S23 Ultra’larda çift fiziki sim, tek E-Sim bulunuyor o yüzden SIM yuvası değiştirerek yurt içi telefon...
  11. Hamza Ensar Sağlam

ABD'de mi polis olmak yoksa Türkiyede mi?

ABD’de çöpçü olsan bile Türkiye’de Polis olduğundan daha iyi olacak 🙂
  12. Hamza Ensar Sağlam

Mars'ta Ejderha Kemiği Benzeri Bir Cisim Bulundu

Mars’ta Ejderha Kemiği görünümünde gizemli bir cisim keşfedildi. Kızıl Gezegen’de şimdiye kadar keşfedilen en tuhaf nesnelerden biri olarak da adlandırılan bu tuhaf cisim bilim insanlarını oldukça heyecanlandırdı. Araştırmacılar, ejderha kemiği görünümündeki bu cismin dünya dışı bir aracın...
  13. Hamza Ensar Sağlam

Safir Cam Avantajları Nedir ve Hangi Alanlarda Kullanılır?

Hayır, düşük kalite kullanmıyorlar. Safir camlarda (elmaslarda da geçerli) boyut o aletin ölçümüne etki ediyor. Saat camı boyutunda bir iPhone lensi bulabilirseniz ölçü aletinden aynı tepkiyi alacaksınız 🙂
  14. Hamza Ensar Sağlam

İndirim 144HZ VA Samsung 2400TL!

Kötü bir model. Bu bütçede iyi bir şey çıkmasını beklememeli zaten kimse.
  15. Hamza Ensar Sağlam

Öneri 6950xt aorus extreme

Bunun için custom sıvı soğutmalı sistem kurmalısın.
  16. Hamza Ensar Sağlam

Yardım Asus ROG STRİX f- gaming

Uyarı ışığı yanmıyorsa sorun vardır. Lakin bu ekran kartı taktığında PC'nin çalışmayacağı anlamına gelmez. Ekran kartı ile deneme yapmalısın.
  17. Hamza Ensar Sağlam

En düşük emekli maaşı 7.500TL

Sadece yaşlıların oyunu alabilir o yüzden onların üzerine oynuyor.
  18. Hamza Ensar Sağlam

Yeni bilgisayara önceki sistemden kalma M2 ssd’yi takmak.

Gereksiz uzun yollar önerilmiş. Direk SSD’ni tak, yeni kurduğun Windows’a gir ve yönetten taktığın SSD’yi sıfırla. Ek yöntem eğer elinde Windows format USB’si varsa oradanda biçimlendirebilirsin.
  19. Hamza Ensar Sağlam

İlk Telefonunuz Neydi?

Redmi Note 6 Pro 🫤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.