Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Steffen61

çift ekran sorunu yaşıyorum

Merhaba arkadaşlar çift ekran kullanıyorum ana ekranda oyun oynarken yan ekrandan başka bir program açınca örnek ace player oyun ekranı küçülüp anlık siyah ekran olup diğer yan ekrandaki uygulama kapanıyor ayrıca oyun açıkken yan ekranda youtube açıyorum oyundayken youtube üzerinden başka video...
  2. Steffen61

Xdrive Toryum vs Hawk v6

Xdrive Toryum vs Hawk v6 hangisini önerirsinizi arkadaşlar daha farklı bu fiyatlarda önerilerede açığım en önemlisi benim için bel desteği
  3. Steffen61

Soru Wifi ve Bluetooth kasa için bu ürünler alınırmı

Link Removed Link Removed Bu ürünleri almayı düşünüyorum sizce nasıl farklı bir öneriniz varmı
  4. Steffen61

Soru M9 sistem için soğutucu

M9 sistem için soğutucu önerirmisiniz sıvıda olur hava soğutucuda.
  5. Steffen61

Yardım Bios da ram mhz artmıyor

600 olan mhz bios ekranında 3200 görünüyor bios girince profil seçilmiyor nasıl yapabilirim ana kart pro h610 m e
  6. Steffen61

Soru Online oyunu diske kurarsak hız farkı çok yaşar mıyım?

oyunları m2 ssd de oynarken daha hızlı oluyor ama ssd doldu hard diske valorant lol pubg gibi online oyunları kursam çok fark eder mi sonuçta online tabanlı yoksa kendi m2ssd mi satıp yerine yeni m2 ssd mi alsam
  7. Steffen61

Yardım Bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor

Bilgisayarı yeniden başlattım biosa girmek için deleteye bastım ama ekran gelmedi tekrar başlatıyorum kasa açılıyor ama ekran gelmiyor nasıl çözebilirim
  8. Steffen61

Soru 4k Altında Monitör Önerirmisiniz

4k altı Ips panel monitör önerirmisiniz
  9. Steffen61

Öneri Toplayacağım PC nasıl?

Anakart https://www.gencergaming.com/gigabyte-h610m-h-ddr4-intel-lga1700-ddr4-micro-atx-anakart?ref=akakce&v=1.86.2 İşlemci https://www.sinerji.gen.tr/intel-core-i3-12100f-430-ghz-4-cekirdek-12mb-1700p-10nm-islemci-p-42611?utm_campaign=akakce&v=1.3.1 Psu Link Removed Ssd Link Removed Ram...
  10. Steffen61

Yardım Dualsense Arıyorum

Arkadaşlar 1800 ₺ den daha uyguna Dualsense olan site var mı
  11. Steffen61

Soru Monitör önerir misiniz

3k üstünde yada altında monitör önerirmisiniz
  12. Steffen61

Yardım Psu lu yada ayrı kasa önerir misiniz

Bütçeyi çok aşmayacak şekilde psu+kasa önerilerinizede açığım

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.