Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Visal

Öneri Palm tutuşa sahip kablosuz maus önerisi

Deathadder V3 Pro al geç hocam, daha iyisi yok. Alternatif : Lamzu Thorn
  2. Visal

Yardım Bilgisayar Sürekli Restart Atıyor ve Devamı

Merhaba arkadaşlar, konu biraz uzun, kusura bakmayın lütfen. Güncel Sistemim : Ryzen 5 5500, MSI MPG B550 Gaming Plus (en güncel BIOS), RX 6600 XFX, HIKVISION U10 8X2 3200MHz, Sharkoon 750W 80+ Gold Zero, Phanteks P300A kasa, Kioxia Exceria SATA ve Exceria G2 1TB NVME Bundan 1 ay önce...
  3. Visal

Oyun Sırasında Yaşadığım Garip Durum

Sistem özelliklerim : Ryzen 3 4100, RTX 3050, 8x2 3200MHz, A320, 500W sertifikasız, W10 Pro 64 bit
  4. Visal

Oyun Sırasında Yaşadığım Garip Durum

Merhaba arkadaşlar, Az önce Assetto Corsa isimli oyunu oynarken, bir anda sesler dııııııııııııııııt diye kaldı ve görüntü takriben alttaki gibi bir hale döndü (görüntünün normali üstteki gibi), bilgisayar hiçbir tepki vermemeye başladı. Ben de o anın korkusu ile direkt kapattım bilgisayarı...
  5. Visal

Yardım Kasa fanları, ışığı yanıyor ancak fan dönmüyor

evet molex, PSU'dan çıkan bütün molexler ile denedim lakin işe yaramadı ve hepsinde durum aynıydı
  6. Visal

Hocam fanları sonradan alıp kurdum, tüm fanları elime alıp inceledim ekstra bir kablo yok, fan bu şekilde, 2 adet kablo var ama ikisi de bir 6 pine bağlı
  7. Visal

çıkan kullanım kılavuzunda tam olarak kasaya monte edin kablo bağlantılarını anakarta yapın ve çalışıp çalışmadığına bakın yazıyor yalnızca, anakartımda 6 pin yuvası yok ve 6sını da anakarta takamam
  8. Visal

her fandan yalnızca 1 adet 6 pin kablo çıktı
  9. Visal

Merhaba arkadaşlar, 6 adet Peroformax Aurora ARGB fan (6 pin), kontrolcü ve kumanda aldım, bağlantılarını resimde gösterdiğim şekilde yaptım, fanların ledleri, animasyonları vs. çalışıyor lakin fanların hiçbirisi dönmüyor. Bunun sebebi ne olabilir acaba?
  10. Visal

HER KİTLEYE UYGUN YARIŞ OYUNU ÖNERİLERİ

Açıkçası o oyunu herhangi bir listeye koymaya uygun görmüyorum, sırf yapılmak için yapılmış bir oyun gibi, hiçbir olayı yok, bence. Payback'ten çok daha fazla zevk almıştım Heat'e kıyasla.
  11. Visal

İnternet hızlarınız nelerdir?

Şu an Düzce'de yurt interneti kullanıyorum, ADSL, 30 mbps indirme, 2 mbps upload var. Arada sırada paket kaybı yaşıyorum ethernet ile kullanmama rağmen, bunun haricinde ethernet için bir problemi yok lakin Wi-Fi asla çekmiyor. (Türk Telekom)
  12. Visal

GameBuddy

Valorant için olabilir, asla ciddi oynamam, sadece gırgır şamata için giriyorum oyuna. Rankım Gold 3 şu an, isteyen ekleyebilir Liquid Visal#3800
  13. Visal

HER KİTLEYE UYGUN YARIŞ OYUNU ÖNERİLERİ

Öncelikle yeni forumumuz hayırlı olsun herkese. Bu konuda sizlere, 6 yaşımdan beri en sevdiğim bilgisayar oyunu kategorisi olan yarış oyunları kategorisinden bazı tavsiyelerde bulunacağım. Aklıma geldikçe listeye eklemeler yapacağım, takipte kalabilirsiniz ve sizler de oynamaktan zevk aldığınız...
  14. Visal

Mekanik Klavye Önerisi?

Bu klavyeyi kullanıyorum, alışması biraz zor lakin çok memnunum, tavsiye ederim
  15. Visal

Alınır 2. MONİTÖR

Hocam, 0 alacak bir bütçem olsa zaten 0 bir monitör tavsiyesi ister veya kullanmakta olduğum monitörden bir tane daha alırdım lakin o kadar bütçem yok ne yazık ki. Zaten yoğun olarak kullanmayacağım 2. monitörü ve bundan dolayı o kadar masrafa girmek bana gereksiz geliyor şimdilik. Konu güncel
  16. Visal

Alınır 2. MONİTÖR

Güncel, hala arıyorum
  17. Visal

Büyük eller için gaming mouse önerisi lazım

Razer Deathadder V2 öneririm. Kullanıyorum ve o kadar memnunum ki anlatamam. Deathadder Essential'dan geçiş yaptım, gerçekten kayda değer farkları var.
  18. Visal

Öneri Yeni Bilgisayar İçin Program Önerileri 2023

CleanMem Mini Monitör Gereksiz RAM kullanımı hissettiğiniz zaman belleği rahatlatan, kullanımı azaltan bir program. Bir zararı varsa bilmiyorum, 1 yılı geçti aktif olarak kullanıyorum ve işime yarıyor.
  19. Visal

GTX 1050 Tİ ALINIR MI?

Aman aman bir beklentiniz yoksa yeterli bir ekran kartı aslında. Özellikle Valorant, CSGO, LoL vb. oyunlarda hiç üzmez lakin daha yüksek bütçeli ve sistem isteyen oyunlarda o kadar da iyi değil. Benim 1050Ti'lı sistemim stabil bir şekilde GTA5 oynatmıyordu mesela
  20. Visal

Oyuncu kulaklığı önerisi

Logitech G332 öneririm. Uzun bir süre kullandım hatta sinirden kırmasam daha aylarca kullanırdım. Her türlü sizi tatmin eder

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.