Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. A

8Gblık flash belleğe memtest86 yükleyebilir miyim?

Tamamdır teşekkür ederim
  2. A

Bu da benim hazır sistem !

Hayırlı olsun
  3. A

Artemis sistem alınır mı ?

gigabyte ekran kartları genelde önerilmiyor
  4. A

Hocam normalden daha uzun mu sürer işlem
  5. A

Elimde sadece 8gblık bir flash bellek var.Ramleri test edicem memtest86 için 8 gblık flash bellek yeter mi yoksa gidip 16 gblık yeni bir tane mi almalıyım? (Test edeceğim ramler 16gb) @bybarisss @Hamza Ensar Sağlam
  6. A

Yardım İşemciyi hangi stress testi programıyla test etmeliyim?

Test etmemede gerek yok yani hocam doğrumudur Alındığı günden beri herhangi bişey yapmadım hocam anlamamda zaten oc işlemlerinden
  7. A

Yani işlemcide bi sıkıntı var mı onu anlayabilir miyim
  8. A

Aida64 işlemci için doğru sonuçlar verir mi hocam
  9. A

(İşlemcim i5 12400f) İntelin kendi test programı var bildiğim kadarıyla kendi programıyla mı test yapmalıyım yoksa önereceğiniz programlar var mıdır?
  10. A

Soru Valorant ekran kartının %100 kullanılması normal midir?

Hocam oyuna ilk girdiğimde değerler söylediğim gibiydi. Kasanın ön camı çıkıyormuş orada mesh bir panel var onu temizledim tekrar oyuna girdim değerler cpu 50-60 derecelerde %30-40 kullanımda gpu 54 derecelerde %36 kullanımlara düştü tozdan dolayı mıdır yüksek değerler göstermesi yoksa ilk kez...
  11. A

Razer Cynosa V2 İyi midir?

teşekkür ederim
  12. A

300-600 arası değişiyor bilgisayarı yeni satın aldım henüz test falan yapamadım hangi programları kurup test etmem gerektiğini bilmiyorum onun için valorantı açar açmaz sıcaklık 50 derecelerde oluyor ekran kartı ve işlemci genel olarak oyuna girdiğimde 70 derecelerde ve %70-100 arası...
  13. A

Selamlar. İşlemci ve ekran kartının sıcaklığı 70 derecelerde kasamı linke koydum kasadan dolayı mıdır bu sıcaklık değerleri? Youtubeda bu ikilinin kullanım ve sıcaklığı 50-60 derecelerde. Ön camını çıkarıp tekrar test etmedim bilmiyorum bu modelin ön camı çıkıyor mu yapışık görünüyor çok da...
  14. A

Razer Cynosa V2 İyi midir?

Arkadaşlar selamlar. Linkteki klavye alınır mı? Uzun kullanım için iyi bir klavye mi sorun yaşatır mı bilen biri ve ya kullanan varsa aydınlatsın lütfen. Ek olarak bütçeye göre ekstra öneri yapar mısınız? (Media marktdan bir şey almak istemiyorum sıkıntı yaşayan çok oluyor diye.)...
  15. A

Asus Prime B660M-K Bios nasıl güncellerim?

Arkadaşlar bu arada ben size güncel sürüm 2014 yazan mı diye sormuştum yanlış anlaşılmış. Nasıl yapacağımı falan atmışsınız teşekkür ederim bunun için ek bilgi oldu benim için. Sürümün güncelliğine dönersek benim gibi kafası karışan arkadaşlara da bilgi olsun şuan için en güncel sürüm 2014 yazan...
  16. A

Kasanın markasının uygulaması oluyor ben o şekilde yaptım.Senin kasa hangi model hocam ona göre daha iyi yardımcı oluruz
  17. A

Selamlar.Asusun bu anakartının en güncel sürümü 2014 olan mı linki koydum aşağıya bi yardımcı olabilir misiniz? https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/prime/prime-b660m-k-d4/helpdesk_bios/
  18. A

Bu bilgisayar bana uyar mı?

Önemli değil arkadaşlar yardımcı oldular saolsunlar teşekkür ediyorum daha iyileri sizlere nasip olsun

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.