Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Erlik Han

RTX3070-3070TI Sistem Olmaması ve Patlayan Friday

Açıkçası konu içerisinde sizinde bu durumda bizler gibi planınızın dışına çıktığınızı bizlerle aynı tarafta olduğunuzu anlatmaya çalışmıştım hocam fakat görüyorum ki farklı anlaşılmış. "Bu insanlarında planlarını alt üst ettiler. İsim vermeden diğer kanal sahipleride aynı sorunu yaşadı." derken...
  2. Erlik Han

RTX3070-3070TI Sistem Olmaması ve Patlayan Friday

Arkadaşlar merak ediyorum bu dertten bir tek ben mi dert sahibi oldum ? Yoksa herkes aynı durumunda mı? Yalnızca 2 hafta öncesinde her markanın bir 3070-3070TI içerisinde güvenilir parçalı sistemi vardı. Gerçek "Black friday" geçen Cumaydı ve o tarihi beklemenin daha doğru olduğunu...
  3. Erlik Han

Öneri Alacağım sistem hakkında kafamda ki sorular...

1- 30 FPS ciddi bir fark değil mi ? Şimdi bitti video evet farklar ciddi... 2- 13. Nesil bilgisini bilmiyordum harika oldu. 3- O zaman DDR5 düşünmek yerine bugün iyisine almak daha iyi seçenek. 4- Farka değer dediğine göre bu anakarttan bugünü düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.
  4. Erlik Han

İ5 6500 için soğutucu tavsiyesi

Hocam bu bütçe biraz işlemcin için fazla değil mi ? O seriler o kadar ısınıyor muydu ? Kullandığım için Sycthe Fuma 2 önerebilirim 1151 anakart ile uyumlu. Kasanda büyük duruyor derinliği öğrenebilirsen bu olabilir. Bende çok ses yapmıyor veya ben farketmiyorum. Soğutma performansından da aşırı...
  5. Erlik Han

Öneri Alacağım sistem hakkında kafamda ki sorular...

Açıkçası 2K için bir pc almak istiyorum fakat hangisi olacağı arasında çok gidip geliyorum. Şuan piyasada uygun 3070 kasa bulamıyorum. Aşağıda yer alan kasayı aldığımda cidden parça parça çok değerli ve güzel bir kasa haline geliyor...
  6. Erlik Han

Duyuru Sistemleri hemen mi yoksa süreli mi yayınlayalım? #ANKET

Yarım saat ve bir saatlik cevaplar toplu olarak sonra yüklenmesi anlamına mı gelecek ? Ayrı ayrı düşünülürse sonradan yüklenmesi cevapları kendi içinde rakip çıkarmış olacak. :D İlk Asus sistem gelecek sanıyordum bugün giriş gelecekmiş üzgünüz...
  7. Erlik Han

Hazır mısınız Arkadaşlar 😉 Yeni sistem çok yakında.

Maalesef hazır değiliz. :D Orta-Üst olandan başlasaydık hocam. Kasım ayı yollarına bakarak geçti. :D
  8. Erlik Han

Duyuru Acaba ne Duyurucam :)

"İlk sistem 13600K işlemcili ve rtx 3070 ti olacak fiyatı hala net değil hafta başı belli olacak " Demişti ModArt hocam. PSU'da Asus olur bence Asus sistem çünkü... Şu sistem olurda şansa kadere 25-20 arası güzel bir fiyata gelirse çok hoş olur. :D kendi ssdimi kullanacağım düşünülünce ben...
  9. Erlik Han

Beni Hiç Böyle Görmediniz 😂 Yıllar içinde Nereden Nereye?

İlk gördüğüm atari teyzemlerin, bilgisayar halamlarındı ve uzun süre sadece oralarda görebildim. Çok benzeyebilecek yolları geçmişiz. İlk bilgisayarım alındığında ortaokuldaydım. Bir bilgisayarcının selamı bile 5 liraya (5 liraya alışveriş poşetleri doluyor o zaman) verdiği zamanlardı...
  10. Erlik Han

Soru 3000₺ bandında sıvı soğutma

Galahad 360 yetmiyor mu ? 😮
  11. Erlik Han

Eyvallah sen sağolasın. Şu bilgilerle aşağı yukarı bir fiyat çıkarıcaz artık. Bütün planı senin kasalara yaptık hayırlısı bakalım :D
  12. Erlik Han

Yıllardır Yıllardır forumlarda takılırım aslında çok fazla aktifte değilimdir. Nadiren kayıt olur veya yazarım. Youtubedan size abone olalı baya oldu ama şu son 2 günde yazdıklarınız uğraşınız ve özellikle mobil app özelliği beni buraya çekti. Umarım artarak devam eder. Ah bide şu kasalarla...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.