Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Unreal Engineer

6 core 12 thread 18 çekirdek değil

Çok fazla kişi 6 core 12 thread işlemcisine 18 çekirdek diyor.Son zamanlarda o kadar çok buna maruz kaldım ki "ulan ben mi yanlış biliyorum acaba" der oldum:)
  2. Unreal Engineer

İndirim RTX 4050'li laptop 26 bin ₺

Link Removed DDR5 ve RTX 4050.Fiyatı bana uygun geldi.
  3. Unreal Engineer

TCG Anadolu

TCG Anadolu, Türk Deniz Kuvvetleri'nin yeni nesil amfibi hücum gemisidir. Türkiye'nin ilk yerli ve milli amfibi hücum gemisi olarak inşa edilmiştir. Geminin yapımına 2014 yılında başlanmış ve inşaatı 2021 yılında tamamlanmıştır.4 Mart 2023 tarihinde gemi Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından...
  4. Unreal Engineer

Yardım HDD sağlam takalmazsa bir şey olur mu?

Rampage reaction kasaya hdd taktım fakat çok dandik hdd alanı var.Kızak yok.Öylece koydum ve vidalayamadım.Biraz yana yatık duruyor.Düz durmaması sorun olur mu?Sonuç olarak mekanik bir parça ve bu performansı düşürür mü?
  5. Unreal Engineer

Valorant gece pazarına hiç güzel bir şey gelmemesi

Alınabilecek bir kelebek var o da çok fazla indirime girmemiş.Gece pazarında hiç yüzüm gülmedi:(
  6. Unreal Engineer

Tkinter nedir?

Tkinter, Python programlama dilinde kullanılan bir grafiksel kullanıcı arayüzü (GUI) kütüphanesidir. Tkinter, Tk arayüz kütüphanesi üzerine inşa edilmiştir ve Windows, Linux ve MacOS dahil birçok platformda çalışır. Tkinter, kullanıcının fare ve klavye girişlerine yanıt veren grafiksel arayüz...
  7. Unreal Engineer

Python nedir?

Python, genel amaçlı bir programlama dilidir ve Guido van Rossum tarafından 1989 yılında Amsterdam'da geliştirilmeye başlamıştır. İsmi, Monty Python adlı İngiliz komedi grubundan gelmektedir. Python, basit ve anlaşılır sözdizimi ile programlama yapmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır...
  8. Unreal Engineer

C# nedir?

C# (C Sharp), Microsoft tarafından geliştirilen bir programlama dilidir. C#, Java ve C++ gibi nesne yönelimli programlama dilleri arasında yer alır. C# ilk olarak 2000 yılında tanıtıldı ve .NET Framework ile birlikte kullanılmak üzere tasarlandı. C#, .NET platformu için özel olarak...
  9. Unreal Engineer

İndirim Witcher 3 + dlc'ler 22.5₺

Link Removed Bir Witcher 3 hayranı olarak dlc'leri steamden almadığıma çok pişmanım.Blood and Wine ve Hearts of Stone dlc'lerini steamden almak isterseniz 210₺ gibi komik bir fiyat oluyor.Epic gemes'ten alırsanız 22.5₺ ile hem oyuna hem dlc'lere sahip oluyorsunuz.Zam falan gelir kaçırmayın.
  10. Unreal Engineer

ChatGPT serüveni

GPT (Generative Pre-trained Transformer) serisi, OpenAI tarafından geliştirilen doğal dil işleme (NLP) yapay zeka modelleridir. GPT-3.5, GPT-3'ün bir geliştirilmiş versiyonudur ve 2021 yılında piyasaya sürülmüştür. GPT-3.5, GPT-3'ten önceki GPT modellerinin birleştirilmesiyle oluşturuldu...
  11. Unreal Engineer

Öneri izoly turbox gibi markaların en ucuz bilgisayarı nedir?

n11den kendime ddr3 kasa topladım 1.5k.Bundan daha ucuz kasa var mı bakıyorum ama izoly turbox bile benim topladığımdan daha pahalı.en ucuz kasayı atar mısınız bu markaların.
  12. Unreal Engineer

Soru knight online itemlerini kim alıyor ve neden pahalı?

Neden bu itemler bu kadar pahalı?Bunu değerli kilan ne?
  13. Unreal Engineer

Yardım Kaliteli video çekmek için video bit hızı kaç olmalı?

benchmark videosu çekmek istiyorum fakat video bit hızı kaç olmalı.11000kb/sn yapınca görüntü net olmadı.37200 kb/sn yapınca ise oyunun görüntüsünü bire bir net vermesede daha net fakat bu sefer 1 dakikalık video 1 gb'dan fazla oluyor.Kaliteden çok fazla kısmadan ve çok büyük boyutta olmayacak...
  14. Unreal Engineer

Öneri Sistem incelemesinde ne anlatmalıyım?

ARC A750'li bilgisayar topladım ve A750 performansını çok fazla insan merak ediyor.Bende sistem inceleme videosu yapmayı düşünüyorum ve aynı zamanda burada bir rehber paylaşacağım.Hangi konulara değinmeliyim?Sıcaklı,kullanım,fps vs başka nelerden bahsetmeliyim?
  15. Unreal Engineer

Satılık GTX 1050 VE İ7 7700HQ laptop ne kadar eder?

Link Removed Bu laptopta ssdyi 256gb nvme ile değiştirdim.Şarj adaptörü orijinal.Tam şarjda 1-2 saat götürüyor.Bu laptobu bir an önce satmak için kaç tl fiyat vermek gerek?
  16. Unreal Engineer

Yardım cyberpunk minibüs görevi nasıl yapılıyor?

Çatışa çatışa minibüsün yanına kadar gidiyorum fakat mermim bitiyor.Bu görevi nasıl geçeceğim?
  17. Unreal Engineer

Youtube shorts videosu nasıl yapılır?

Valorantta epik bir kaydım var.1080p ve kdelive video düzenleme editörünü kullanıyorum.Bu videoyu nasıl shorts'a uygun yapabilirim?
  18. Unreal Engineer

Soru GOODRAM neden sadece itopya ve sinerjide satılıyor?

GOODRAM avrupalı bir firma olduğunu biliyorum fakat neden tüm satışlarını itopya ve sinerji üzerinden yapıyor?Avrupada ya da amerikada bu marka var mı?Bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.
  19. Unreal Engineer

Soru Ücretsiz windows 10 mak key veren bir yer var mı?

ücretsiz mak key veren bir yer var mı?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.