Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

FSP Hydro PTM Pro ATX 3.0 1200W PSU nasıldır?

Fsp 1000w olanı al bende yüksek bütçeli sistemlerde onu kullanıyorum hem ileriye dönük oluyor hemde ATX 3.0 olması hem büyük kolaylık hemde sağlıklı onu alabilirsin cumartesi günü önerdiğim sistemde bu PSU kullandık montajını online olarak yaptırdım gayet kaliteli güzel ürün sağlam yapıda tercih...
  2. Kürşat

Fsp Hydro ATX3.0 1200 W 80+ Platinum Alınır mı?

Fsp sadece power ve kasa üretiminde kendini kanıtlamış bir marka PSU UPS ler üreten ciddi kaliteye sahiptir konu hakkında detaylı bilgisi olan varsa tabiki yardımcı olacaktır en üst seviyede sistemde toplasam fsp tercihim olurdu kuşkusuz
  3. Kürşat

Fsp Hydro ATX3.0 1200 W 80+ Platinum Alınır mı?

Fsp rahatlıkla tavsiye ederim mükemmel kaliteli Rog temasına ekstra ekstra para vermeye hiçte gerek yok bence onun bütçesi ile farklı parçayı geliştirirsin misal işlemciyi daha yüksek alırsın vs sistemini bilemediğim için fazla yorum yapamıyorum arkadaşım yaklaşık 90 bin TL lik sistem topluyor...
  4. Kürşat

Yardım 11900k rtx 3080 ti reset atıyor

Windows sürümü 10 ile denedin mi veya sürüm kaç
  5. Kürşat

Sıcaklık kaç oyunda
  6. Kürşat

Çok fazla o yüzden kitleniyor belli ısıya gelince sistem kapanır sonra soğur yeniden çalışır sonra yine kapanır kendini korumaya alıyor CPU pompasını doğru taktigindan emin ol ayaklarını vs kontrol et pompa kablosu CPU fan kablosunun dogru sokete bağlı olduğundan emin ol macun seviyesi de önemli...
  7. Kürşat

İşlemci çok yüksek sıcaklığa mı çıkmış ben mi yanlış gördüm 97-100 derece de mi
  8. Kürşat

PSU modeli Nedir
  9. Kürşat

Üst Düzey Sistem için PSU Önerisi

https://m.n11.com/urun/fsp-hydro-ptm-pro-1200w-80-platinum-moduler-guc-kaynagi-2140053?magaza=adaithalat&gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAiAioifBhAXEiwApzCztmb7-bQBc_i2FFJmoBqk2z5S481cjzx2TXz4sUpgha2IJponquB0wBoCntwQAvD_BwE
  10. Kürşat

Benim arkadaş aldı bundan çok güzel diyor daha kurmadi ama o da üst seviye topluyor
  11. Kürşat

Çok güzel PSU dur PCI 5.0 destekli üst seviye sistemler için F/P oranı yüksek modeldir
  12. Kürşat

Öneri Rtx 4090 PSU önerisi ''Thor'' Hariç

Sanki biraz uzadı o daha iyi bu daha iyi konusu 😃 bence bütçeniz neye yetiyorsa onu alın geçin
  13. Kürşat

5600g kaç w PSU gerektirir

Bütçene göre 550 den başlayabilirsin ama ileride yüksek gpu alacaksan ve değişmem dersen 650 den düşük alma
  14. Kürşat

Fsp zaten kendini kanıtlamış bir marka adamlar SADECE PSU ve UPS üreticisi birde kasa oluyor ama çok yok o
  15. Kürşat

Satıcıya sormak lazım ama PCI 5.0 desteği var mı var deniyor ama doğru mu
  16. Kürşat

Bunu buldum normalde 5.0 destekli olduğu yazıyor Link Removed https://www.google.com/amp/s/www.donanimhaber.com/amp/fsp-pcie-5-0-destekli-atx-3-0-guc-kaynaklarini-duyurdu--154449
  17. Kürşat

Bir arkadaşımıza da lazım üst seviye bakıyor PSU daha stoklara gelmemiş kayıt bırakmıştı olmadı Sizde öyle yaparsınız gelince haber verirler
  18. Kürşat

Anladım ben gerekli araştırmayı yapıp size geri dönüş yapacağım
  19. Kürşat

Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz 🤗 keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle PSU konusuna gelecek olursak tabi PCI 5.0 destekli olmasına da özen göstermek gerekiyor diye düşünüyorum bu bağlamda Rog Thor gerçekten çok sağlam modeller sorun yaşayanlar ne gibi sorun yaşamış onu da bilmek lazım ben hiç...
  20. Kürşat

650w PSU önerisi

Bütçe nedir

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.