Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Konutta Doğal Gaz 1 Yıl Ücretsiz Verilecek

Maalesef ki evet anladım 😂
  2. Kürşat

45 için benimde 20 yılım var benim bunlardan gerçekten hiç umudum yok ne iktidar ne muhalefet ne başka parti bakıyorsun da adam gibi biri yok artık kendi kendimize bişeyler yapacağız tek beklentim ülkemde terör devleti olmasın tek bir terörist barınmasın
  3. Kürşat

Emin ol gelen daha iyi yapmaz hazıra konacaklar çünkü ve onlarda yiyecek
  4. Kürşat

Biz neden gelişmeyiz en basit örneği vereyim bu gaz ülkemiz için güzel bir adım ne olursa olsun sonuçta bişey yapılmış ben beklerdim ki o törene muhalefet de katılsın her partiden yetkili de gelsin işte biz bu yüzden gelişmeyiz zihniyetleri değişecek önce bu parti meselesi değil CHP yapmış olsa...
  5. Kürşat

Hepsi gidecek zamanı gelince temizleyeceğiz bu beyinleri
  6. Kürşat

Faturalardan alınan gereksiz vergileri çıkarsalar halka çok daha fazla yararı olur böyle fantazilere gerek de kalmaz
  7. Kürşat

Ve Atatürk ün partisini bitiren Atatürk ün izindeyiz diyip onunla alakası olmayanları içeri alsınlar
  8. Kürşat

Bu ülkeye yeni akım yeni beyinler yenilikçi görüş genç dinamik kafalar lazım şuanki mevcut hükümet ve muhalefet dahil hiçbir den bişey olmaz Komple değil ısıtma 1 ay ücretsiz sadece sıcak su 25m3 e kadar ücretsiz 1 yıl
  9. Kürşat

İstanbul Esenler'de yım burada 7000 / 8000 😃 hatta 12 ye de var 😂
  10. Kürşat

25m3 e kadar ücretsiz 25m3 sonrası aynı tarife den devam ama yinede indirimli oluyor hiç yoktan iyidir
  11. Kürşat

Her Yüzeye Tutunan Kulaklık Standı MasterAccessory Gem

Hay maşallah 😃 ucuzmuş
  12. Kürşat

Her Yüzeye Tutunan Kulaklık Standı MasterAccessory Gem

Çok karışık be içi 😂
  13. Kürşat

Yeni Cooler Master TD500 MESH V2 Satışa Çıktı!

2899tl çıkıyor baktım şimdi
  14. Kürşat

Yeni Cooler Master TD500 MESH V2 Satışa Çıktı!

Fiyatı nedir reis bunun
  15. Kürşat

AORUS Yeni OLED Ekranlı Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Hiçbir Zaman elimizin degemiyecegi teknolojiler ancak inceleme yapıp bakarız 😃
  16. Kürşat

Yaşanan Depremde Enkaz Altında Kalanlar Veya Yardıma Muhtaç Olanlar

Rabbim kimseyi darda zorda bırakmasın büyük geçmiş olsun ölenlere Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum 🙏

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.