Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

AMD, Radeon Ekran Kartı Konusunda İyi Durumda Gözükmüyor!

AMD belli başlı modellerinde bu işi düzeltti ama 7700xt hele ki aşırı fiyat performans bir model bana göre
  2. Kürşat

Ötv İndirimli Telefonlardaki O Şart

Ne bekliyordunuz ki iPhone lardan vergi mi almayacaklarda buradaki cihazlar için geçerli olacaktı elbette hatta belli bir bütçe de gelir bence
  3. Kürşat

Apple'dan Yeni Zam Hamlesi

Almayı düşünenemedigimiz için isterse 100 bin olsun sadece hayal
  4. Kürşat

Apple M2 Ultra işlemcisi tanıtıldı

Türkiye küçüldü dünya değil 😂
  5. Kürşat

Kendi firmamız var tekstil sektörü üzerine Yazılım bilgisayar vs ile uğraşmıyorum
  6. Kürşat

Bizde çalışıyoruz herşeyin farkındayım rahat ol kral Allah daha çok versin
  7. Kürşat

Durumun iyiyse böyle düşünmen normal herkes aynı durumda olamıyor elinizdeki telefon da 14 pro Max olmalı o zaman 😃
  8. Kürşat

Çünkü öyle teknolojiye ulaşmak bizde epey pahalı yazık bu gençliğe
  9. Kürşat

Biz sadece bu teknolojilere bakarız anca böyle
  10. Kürşat

F/P KRALI RTX 3060 Ti Toplama Oyun Bilgisayarı [MODART M11]

Eline sağlık reis Allah razı olsun
  11. Kürşat

Türk Bayrağını Ayaklarıyla Çiğnediler

CHP kadrosundan hiç bahsetme neyse boşver ama şunu söylemek istiyorum çok iyi araştırın çok iyi
  12. Kürşat

Bence zafer partisi ve Sinan ogan 😃 gel sende ver boşver bunlar bunamis yıllanmış yolda yürümeyi bilmiyorlar ülke mi yönetecekler 😂
  13. Kürşat

Knka savunuculuk yapmıyorum diyorsun ama sabahtan beri savunuyorsun belki farkında değilsin 😂
  14. Kürşat

300 milyar dolar ne kadar büyük para kendisi bunu biliyor mu hangi devlet bunu verecek sana nereden bulucan sallıyor işte tutarsa
  15. Kürşat

Sayın moderatör @Berkin AYRAL CB DONANIMLI OLMALI BUNU DA GÖZ ARDI ETME LÜTFEN OY VERİRKEN OKUMUŞ KÜLTÜRLÜ EĞİTİMLİ 😊 70/80 yaşına gelmiş adamın bu ülkeyi yönetecek kafası olmaz sokakta yürüyemez bunlar artık 😂
  16. Kürşat

Sen ver etmesin CHP daha mı iyi yapacak asla ihtimal vermiyorum gelen de aynı düzenden yemeye çalmaya devam edecek hatta üstüne devlet içinde devlet kuracaklar bende bunu istemiyorum o yüzden sonuna kadar O AN GELECEK diyorum bekleyin az kaldı
  17. Kürşat

CHP ye oy veriyorsaniz onun söylediklerini de onaylamış oluyorsunuz yalnız Bu düzen değişecek ama toprak bölünmeden parçalanmadan olacak bu
  18. Kürşat

Bu algının değişmesi lazım yoksa gelişmeyiz sadece akp ve CHP' mı var biraz şans verin bu seçim olmaz bir daha ki olur o olmaz öbürü olur bize dayatılan bu düzeni değiştirin ne akp ne CHP olsun

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.