Neler yeni

WoozleY kullanıcısının son içeriği

1. W

R5 5600 için soğutucu önerisi

R5 5600. 240mm sığıyor fakat biraz zor o yüzden kule tipi bakıyorum
  2. W

R5 5600 için soğutucu önerisi

1300TL bütçem var.Kule tipi soğutucu önerileriniz nelerdir? Bir sorum daha var.Arctic LF II 120mm Türkiyede satılmıyor mu?
  3. W

Rtx 3070 Ti Sistem Vs Rx 6800 Sistem

Hocam eğer GPU'yu 3080 ti yaparsam onu besleyecek bir CPUya da ihtiyacim olacak.Fakat o kadar bütçem yok maalesef. Yine de teşekkürler AMD alacağım
  4. W

Hocam kullanıcılar bu tarz ssler attılar 1080P max ayarlarda 9.3 gb kullanılıyor.Bircok oyunda da bu civarda VRAM kullanılıyormuş yüzden AMD almak istiyorum fakat onda da Wattmandan korkuyorum.
  5. W

Nvidia tarafında bu sistem var.Özelleştirdiğimde fiyatı biraz tuzlu ve VRAM olarak 8 GB yani 2-3 sene yetmeyecek fakat onun dışında güzel bir sistem. AMD tarafında ise bu sistem var.Bu sistem hem Nvidiaya göre ucuz hem de daha çok özelleştirme yapabiliyorum ve 16 GB VRAM güzel bir artı fakat...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.