Neler yeni

turhill kullanıcısının son içeriği

1. turhill

Windows 11 Kurulum, Yükseltme, Güncelleme sorunlarını çözün! 2024

Windows 11 Kurulum, Yükseltme, Güncelleme sorunlarını çözün! 2024 Windows 10 ve 11 zamanında donanımlar çok seri haline geldi. Fakat kullanıcıların senaryolarında ki yanlış hareketlerden ötürü Windows tepkileri absürtleşiyor. Yaklaşık 10 yıldır 2 3 kere format atmışımdır. Çünkü SFX ve dism...
  2. turhill

Yardım Fazla CPU kullanımı

Windows da cmd komut satırını yönetici olarak çalıştırın. sfc /scannow yapın. Windows bütünlüğün de bozulma yok durumunu alana kadar bu işlemi tekrar edin. Her taramada yeniden başlatın. Eğer saymada takılma oluyorsa enter tuşuna iki kere hızlı basın.
  3. turhill

Başka Gezegenlerde Yaşam Olduğuna İnanıyor musunuz ?

Var olsun. Olmasın... Olsa çok sevinirim. Çünkü Dünyada ki bütün gerizekalılığı gidecerek insanların aydınlanmasnı sağlayacak. Aga dolar 18 TL hiç bir şey alamadım. Uzaylıları düşünecek meccalim yok. :)
  4. turhill

Soru Windows 11 Kullananlar Memnun Mu ?

Şimdi düşündümde bende W10 da kalayım 1 sene daha. Windows temayı değiştirdim. Mağazadan Files indirdim, sekmeli explorer. Bakalım zaman ne gösterecel.
  5. turhill

Steam den alacağınızı alın. Steam güncel döviz kurunu yansıtacak!

Levon Sabah yazıyorsun. Öğlen yazıyorsun. Akşam yazıyorsun. EEE gecede yazıyorsun. Sen ne ara uyuyorsun be adam. Ha ha.... Yahu ne sırrın varsa söyle banada. 24 saat yetmiyor.
  6. turhill

Kullanıcılara hatırlatmak için yazdım bu postu.
  7. turhill

Esenlikler arkadaşlar. Bir çok mecrada haber olan konu, Ülke bazlı dolar, euro kurundan fiyatlandırma yapılacak. Mesela 10 TL olan Wallpaper Engine programı 35 TL oldu. Tahminimce en ucuz Steam ürünü 30 ile 50 TL civarında olmasını bekliyorum. Eğer imkanınız varsa Steam de ürün listenizi satın...
  8. turhill

Norton 360 Kullanıcıları bir sorum var, rica etsem bakabilirler mi?

Esenlikler arkadaşlar. Windows 10 dayım. Gereksinim olarak Comodo Internet Security Free kullanıyorum. 1,5 sene oldu neredeyse Windows 11 çıkalı. Comodo Windows 11 srümünü yapmadı. İletişime geçtim. Hazırlanıyor diyorlar öyle cevap aldım. Norton 360 lisansı alacağım lisnas. Bu sürümde güvenlik...
  9. turhill

Youtube 2x zam Yaptı Preminiuma.

Geçmiş olsun dilerklerimi iletiyorum. Fiyatı katlamışlar.
  10. turhill

Rehber W 10 / 11 de Disk Yazma Ve Okuma Hatası, Windows başlangıç ekranında Chekdisk taraması yapması.

?? Anlamadığım bir şey var. Acaba konumu ve cevabımı okudunuz mu? Bu akşam bir arkadaş sıkıntı çekiyordu ona cevap yazmadım. Konu açtım. Ben böyle bir sıkıntı çekmiyorum. Sorunum yok. Konu başlığı yardım istemede değil ayrıca. Konu anlatımı mevcut. İyi geceler.
  11. turhill

Rehber W 10 / 11 de Disk Yazma Ve Okuma Hatası, Windows başlangıç ekranında Chekdisk taraması yapması.

konuyu açtım düzenledim. codlama direkt yazınca sistem kabul etmeyip gönderimi oluşturamadım. Ama sorunu anladım. Yardımlaşman için teşekkürler.
  12. turhill

W 10 / 11 de Disk Yazma Ve Okuma Hatası, Windows başlangıç ekranında Chekdisk taraması yapması. Sitede konusunu gördüm konu olarak cevap vereyim dedim. Bir çok yonghttps://www.google.com.tr/maps/@41.0018252,28.7961968,15z?hl=tra üreticisi kaliteli ve kalitesiz yongalarla diskler sdd veya m2...
  13. turhill

Öneri Movavi Video Suite 2022 Steam Edition - Video Making Software: Video Editor Plus, Screen Recorder and Video Converter Premium Steamde 120 TL

Faydalı olduysa ne mutlu bana. Malesef dolar kurundan çok kötüleşti bu tip ücretler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.