Neler yeni

tunaalklc kullanıcısının son içeriği

1. T

ene.sys hatası nedir ?, nasıl düzeltebilirim ?

arkadaşlar win11 işletim sistemine sahibim 22H2 sürümü yüklü şuanda ama sürekli ene.sys diye bi sürücü yüklenemedi hatası alıyorum pc açıldığında yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  2. T

Ekran Kartı fan,frekans hızları nereden ayarlanır?

teşekkür ederim 1669654984 teşekkür ederim
  3. T

14 k sistem önerileri

Link Removed fena değil tavsiye ederim
  4. T

Ekran Kartı fan,frekans hızları nereden ayarlanır?

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar dilerim. Ekran kartım asus rog strix gtx 1080 8gb lık modeli. Fan hızı frekans hızı tarzı şeyleri ayarlayabileceğim kontrol paneli hangisidir yardımcı olursanız sevinirim.
  5. T

Neden Düşük Fps Alıyorum ?

yanlış anladınız sanırım ısınma problemim yok 2 hafta önce macununu yenileyip detaylı temizliğini yaptım cyberpunk 2077 oto. ultra ayarlara atıyor oyun sistemimi sıcaklık gayet normal seviyelerde fps oyunlarında problem yaşıyorum sadece mantıksız bir şekilde özellikle lol ve csgo da efsane fps...
  6. T

bu video 2 yıl önce yayınlanmış şuanda parçaların aldığı güncellemeler ve oyunun aldığı iyileştirmelerle daha yüksek olabileceğini düşünmem hata mı? Ayrıca valoranttan ziyade LoLde daha büyük sorunlar yaşıyorum fps im en yüksek ayarda olmamasına rağmen 90lara kadar düşebiliyor ve aşırı kasma...
  7. T

Merhaba arkadaşlar, toplama sistemim yeterli fpsleri sağlamadığını düşünüyorum. Sistemimden de bahsedeyim: inte i5 11400F Msı Mag Bazooka B560M Xpg gammix 3200 mhz 8*2=16 gb ram Asus Rog Strix 1080 8gb modeli 600watt Xigmatek psu Samsung 980 500gb (3100-2600) nvme m.2 ssd işlemci için sıvı...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.