Neler yeni

Trifact kullanıcısının son içeriği

1. Trifact

VOK FRIDAY RTX 3060 Ti 13999TL

bu kısma malesef katılmıyorum. tamam al-satçılar bende kızıyorum hatta sövüyorum ama burdaki problem ana esas problem al-satçılar değil. muhteşem mağazacıklarımız ve sırf daha payalıya daha kârlı satarım diye adam akıllı stok çıkamamaları. yani al-satçıda bir durum yok bunlar bireysel bütçeleri...
  2. Trifact

Teknobiyotik güvenilir mi?

zamanında 9600K, akasa viper 600w 80+ bronze psu aldım ve birkaç gün öncede high power 650w DD bronze psu aldım. güvenilir mi paketlemesi güzel kargoya vermeleri hızlı.
  3. Trifact

Ekran Kartı Satışları Son 10 Yılın En Düşük Seviyesinde

zamanında dedim bu mining furyası para için çok satış yaptırdı fakat asıl müşteri kitlesini tiksindirdi ve asas hep varolan gamer kitlenin geri dönmemek üzere gitmelerine sebebiyet verdi. noldu şuan miningçiler topuk, gaming kitlesi başka eğlenceler edindi zorululuktan? geçmiş olsun önümüzdeki...
  4. Trifact

Palit, inno3d ekran kartı tercih edilir mi 3060 için? Yoksa Asus mu almalıyım?

inno3d ön yargılıyım. çünkü soğutucu blocklarını ve pcb üzerindeki bileşenleri görünce hiç özene bözene yapılmış gibi gelmedi bana.
  5. Trifact

Fırsat İnceHesap Hesaplı Kasım İndirimleri

elimde eski sistemimde kullanırım diye aldığım sıfır pci-e 4.0 ssd kaldı. ben bile satılsın indirim yaptım şu mağaza-cıklarımız bir indirim yapamadı.
  6. Trifact

Fırsat İnceHesap Hesaplı Kasım İndirimleri

harbidende öyle oldu he. diğer platformların çoooktan yaptığı indirimleri şenlik şamata çikolatalı indirim diye yayınladılar şimdi. işlemciler mesela teknobiyotik daha dip fiyat gördü kampanyada. bazı firmaları anlayamıyorum, indirimi kendi fiyatına bakarak yaptığını zannediyorlar yada...
  7. Trifact

🔥 Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB Beyaz 1.650 TL

bu soğutucunun birebirini yani ml240 ve ml120 v2 kullanmış biri olarak çok sıkıntı yaşadım. alırken baya bir düşünün derim. ml240 olan 2 yılını dolduruğu gibi garip bir pompa ve fan gürültüsü çıkarmaya başladı. 120 v2 olanı daha 6. ayında sebebini bir türlü bulamadığım tıkırtı sesi çıkarıyordu...
  8. Trifact

Satılık SIFIR Pci-e 3.0 Fiyatına Pci-e 4.0 m.2 Ssd isteyen?

doğru kategoriye taşıdığınız için teşekkürler.
  9. Trifact

Soru Bu kasayı alıcam nasıl ? 16k

pahalı. rtx 4000 segmentiin orta ve giriş gpuları kapıda ama TR de hala fiyatlar sanki 4000 serisi çıkmamış gibi tam takır şahlanarak devam ediyor. bence kampanyalı 3060 sistemler şuan 9999tl segmentinden olması gerekiyor. üstü faiş kâr gibi görünüyor. niye diyeceksiniz dünyadaki kampanyaları...
  10. Trifact

Satılık SIFIR Pci-e 3.0 Fiyatına Pci-e 4.0 m.2 Ssd isteyen?

Kendi sistemimde kullanırım diye satın aldığım Patriot P400 512Gb PCI-E 4.0 Gen 4X4 Saniyede 5000mb/s okuma 3300mb/s yazma m.2 ssd'imi kutusunu dahi açmadan sıfır garantili olarak satmaya karar verdim. Fiyat olarak sanırım pci-e 4.0 ssdler içinde 1400TL'lere geliyor. Fakat eşdeğer hızlara yakın...
  11. Trifact

Islemci

anakart biosun en güncel sürümde olup olmadığını kontrol edin. işlemciyi soğutucunuzu kontrol edin (bazen tam düzgün vidaları sıkılmamış oluyor) 5700x güçlü bir işlemci stok soğutucu kullanıyorsanız ısı değerlerine bakın. en kötü senaryoda sistemi komple söküp toz temizliği yapıp tekrar...
  12. Trifact

Sizce ikinci el'de bu sistem parçaları ne kadar eder?

Üç aşşağı beş yukarı bende o rakamlara yakın diye tahmin etmiştim. Ama neti nedir acaba onu merak ediyorum.
  13. Trifact

ahaha PWM Red ledli ultra sessiz fan aldım, kasada sessizlik takıntım olduğu için elimde de rog anakarttan kalma sticker vardı deneyeyim dedim. cuk oturdu dediğin gibi :)
  14. Trifact

Ryzen 5 5500 ile Rx 6700xt darboğaz yaparmı?

oyun türüne göre değişiklik gösterir ama ağırlıkta güncel oyunlarda darboğaz sıkıntısı yaşaman kaçınılmaz gibi.
  15. Trifact

sistemin linkini isteyenler için. ilan linkini reklam gibi olur diye paylaşmayayım dedim. onun yerine fotoğrafını ekliyorum tüm parçaların.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.