Neler yeni

stygain kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım 13700K için sıvı soğutma sizce hangisi ?

Başkan PC yi sen mi topladın
  2. S

Sıvı soğutma montaj yardım

Msi carbon wifi z790 Corsair iCUE elite lcd 360mm Kasanın fanları kasa ile gelen çoğaltıcı ya bağlı ama o çoğaltıcı ya sıvı soğutmadan çıkan bir kablo uymuyor sıvı soğutma ile gelene takabiliyoruz Sorun yok onu takarsam yer var yine kasa ile gelen çoğaltıcıya bağlı kabloları da takabilirim Asıl...
  3. S

Sıvı soğutma montaj yardım

Arkadaşlar PC'yi topluyorum bu sıvı soğutma konusunda tıkandım desem yerdir sıvı soğutmanın kablolarını nereye nasıl takacağız kasada RGB fan kontrolcü var ekstra olarak ve kasanın fanları buna bağlı ayrıyeten sıvı soğutma ile gelen kontrolcüm var bir diğer sıkıntı sıvı soğutma başlığından çıkan...
  4. S

sistem toplama önerisi

verdim knk fikir yokluyorum yoksa dediğim gibi kasa ile ram kaldı eksik olan az kaldı toplayacağım inşallah şuan tek kötü durum monitör 1 hafta da 3k zam yedi :/ https://www.gaming.gen.tr/urun/215797/dell-g3223q-32-144hz-1ms-2xhdmi-dp-hdr600-fast-ips-uhd-freesync-premium-pro-gaming-monitor/
  5. S

Yardım 13900K oyunlara girerken 3.0 GHz'de sabit kalıyor

Hocam çok teşekkür ederim içim rahatladi kimisi 420 anca yeter filan diyor ama bizzat kullanıcı sizden 360 in yeterli geleceğini duymak güzel Render işim yok sırf oyun için topluyorum sistemi O zaman şunu sorayım sıvı soğutma üzerinde hazır olarak macun sürülü geliyor diye biliyorum bu...
  6. S

Değil hocam güzel ürün h150i bende msi alacaktım aynı ürünü ama RGB yok diye almadım sizdeki ürünü bunu da dün sipariş verdim bugün kargo geliyor hani yetersiz gelecek diye korkuyordum çoğu kişi 80-85 derecelerden bahsediyor Max 75 üzerine çıkmasın yeterli O halde iptal etmiyorum iade işlemi...
  7. S

Hocam şöyle söyleyeyim ben h170i 420mm düşünüyordum 8bin TL idi 12 bin oldu Doğal olarak mecbur 360 bakmak durumunda kaldım h150i LCD IPS ile MSI meg s360 arasında kaldım ve dün h150i sipariş verdim 8bin TL'ye kargolandi bugün teslim edilecek iptal edip iade etmek istiyorum h170i 420 almak için...
  8. S

Hocam merhaba yanıtlarsanız sevinirim 13900k ile hangi sıvı soğutmayı kullanıyorsunuz ve güncel min Max sıcaklık değerleriniz nedir paylaşır mısınız
  9. S

13900k Soğutucu Önerisi

Arkadaşlar 13900k için sıvı soğutma ne önerirsiniz Corsair h150i 360mm yeterli gelir mi Bizzat 13900k kullanan var mı aramızda var ise hangi soğutmayı kullanıyor ve sıcaklık değerleriniz nedir yardımcı olursanız sevinirim
  10. S

Samsung 990 PRO 1 TB alınır mı?

Teşekkür ederim yapamaz isem konuyu devam ettiririm Yarın elime geçer ürün ssd lerde böyle şeyler de çıktı demek 😁
  11. S

Şuan herhangi bir sorun yok sanırım yeni aldım bir şey yapmaya gerek var mı firmware filan
  12. S

Ssd nasil

Bu ssd ye windows kuracağım oyun için 7000 okuma yazma üzeri olan 2tb ayrı bir ssd alacağım Kingston kc3000 modelinin 2tb olanını düşünüyorum oyun için
  13. S

Sıvı soğutma ne reis Max kaç derece görüyorsun bende de aynı anakart işlemci var yeni topluyorum pc yi Ve ram olarak ne kullanıyorsun
  14. S

Ssd nasil

Arkadaşlar dün akşamki indirim ile 2700 e aldım bu ürünü nasıl sizce tecrübeniz nedir Windows filan buna kuracağım 2tb Kingston kc3000 alır oyunları da ona kurarım Link Removed
  15. S

Hocam aldınız mı nasıl memnun musunuz

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.