Neler yeni

Rvsfsh kullanıcısının son içeriği

1. Rvsfsh

Öneri Karışık bir şey ler

Merhaba babam lara işi için logo programını kullanacağı taklibi 2 yıl önce r5 5600g li bir sitem topladım taki işlemcisi bozulana kadar bir şekilde çalışmaya devam etmek zorundaydı ve ben de geçici olarak sitemimdeki r5 5600x ile rx 6700xt taktım sorun da şu işlemciyi tek bozabilecek şeyin güç...
  2. Rvsfsh

Fırsat İNDİRİM Cooler Master MasterLiquid ML240L V2

Bu fiyata en iyi seçenek olabilir sıvı soğutucu almayı düşünenler için paylaşmak istedim...
  3. Rvsfsh

İ5 12600kf için sıvı soğutma arıyorum

https://www.amazon.com.tr/Cooler-Master-MasterLiquid-ML240L-so%C4%9Futucu/dp/B08WHL6G7R/ref=d_pd_sbs_sccl_2_7/259-8657247-7120862?pd_rd_w=oc48I&content-id=amzn1.sym.18505799-a9a9-4af7-b81e-85459bdd8bb3&pf_rd_p=18505799-a9a9-4af7-b81e-85459bdd8bb3&pf_rd_r=J1D3HAMM8TG4Z737GS6Z&pd_rd_wg=97Iv1&pd_rd_...
  4. Rvsfsh

Rehber Ücretsiz Windows 10 Etkinleştirme!

Yasal bir yöntem değil diye biliyorum.
  5. Rvsfsh

Yardım Anakartım a birşey olmuş olabir mi?

Merhaba bu gün m2 ssd mi takarken pense ile yükselticiyi sıkarken pense kaydı ve şu kapasitör ü çıkardı nerden çıktı görmedim ama bu çalışmasına engel mi? Elimde havya var ama ne yapsam bilemedim garantiye göndersem mi ne yapmam lazım? Anakart: asus b550-f rog strix
  6. Rvsfsh

RAM 3200 ıle 3600 mhz Arasındakı fark nedir ?

Bence biraz daha düşük bütçeli sistemlerde 3600mhz ram almaktan ise 3200mhz ram alıp onu hız aşırtmak daha mantıklı ama tabiki her ram hız aşırtma olmaz ama isterseniz öneri yapabilirim.
  7. Rvsfsh

Soru duvar pc için öneriler

Merhaba herkese ben bir proje yapmaya kalktım ve Wall Pc dedikleri duvara tablo şeklinde bilgisayar toplamaya karar verdim ve seçtiğim parçalar şu şekilde. RYZEN 5 5600x Asus Rog b550F Gaming Corsair H100i Elite Capellix White Corsair Vengeance Rgb Rs 8x2 3200mhz RX 6700xt XFX QICK 319 Crucial...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.