Neler yeni

ramazandeveli kullanıcısının son içeriği

1. R

Eş Sistem Düşük FPS

Denetim masası/ Güç ayarları/ Performans modu/ açık.
  2. R

70k hazır sistem asus

70,000 TL mi? Öğrenci adama çok değil mi?
  3. R

Nvidia RTX mi Radeon RX mi?

3080 Bir adım önce.
  4. R

Instagram'daki +18 Reelsler

Yuh olsun. Aklımdakilerin %10 nu bile yazmaya utandım. Sadece yuh olsun diyor ve konuyu kendi adıma kapatıyorum.
  5. R

İndirim Bitti NZXT C750 +80 Bronz 1498 TL

Psu fiyatlarının resmen uçtuğu dönemde azıcık marka güvenilirliği olan Psu almak istediğinizde 1500 TL. artık giriş ücreti.
  6. R

Dolar/TL 20TL barajını aşarak rekor kırdı

20 TL. bence gerçek değeri değil. Piyasada şu an 23 leri rahat görüyor. Sanırım bunlar iyi günlerimiz miş diyebiliriz. Kötü günler seçimde bitecek ve artık daha kötü günlere yelken açacağız.
  7. R

İndirim Intel Arc A750 8 GB 4800 TL

Güzel rakam ve seçenek.
  8. R

RTX4060ti Teknobiotik'te ön siparişte

Yeni kart, yeni heyecan. Hadi bakalım. Yeniler ne kadar güçlü olacak merakla bekliyoruz.
  9. R

Redmi Note 12 Pro+ Türk Telekom hat çalışmıyor

@Crownguard, Bizde yeni aldık daha 4 günlük. Turkcell ile sorunsuz çalışıyor. Hat seçmesi muhtemelen ayarlar ile ilgilidir ve çözümü TT de aramak gerekir diye düşünüyorum.
  10. R

İncehesap 4070 12400F 23.999

@Hacqed, Hazır kasaları ciddi bir ilgi var. Anında bitiyor. Artık takip bile edemez olduk.
  11. R

Urfa'da Şaibe!

Nasıl bir ülkedeyiz yahu? Her seçimde bu kadar şaibe olması ne kadar trajik durum. Ülkem adına üzgünüm.
  12. R

Bu anakart sizce nasıl?

@talentscoutt, Kasanıza uyum anlamında sorun çıkarmayacaktır. Üstteki arkadaşın tercihinide bence bir gözden geçirmelisiniz.
  13. R

M2 nvm ssd hakkinda bilgi verirmisiniz ?

@talentscoutt, Klasik ev kullanıcısı için yeterlidir. Elbette daha iyi leri vardır. Ben fayda zarar oranına bakarım. Bu anlamda yeterde artar bile.
  14. R

Ryzen 5 5600x Stok Fan Yeterli Mi?

5600X eğer tam verim almayı düşünüyorsanız (almayacaksanız 5600 varken neden alıyorsun derler adama) illa extra bir soğutucu lazımdır.
  15. R

Spardox Sg-27240Rp 4999 TL 27 Inc - 240 Hz - Ips İndirim Ve İnceleme

Dikkate alınması gereken bir fiyat :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.