Neler yeni

Necroly kullanıcısının son içeriği

1. N

Oyunlarda aliasing jaggies flickering sorunu

Merhaba arkadaşlar oyunlarda texture flickering, anti aliasing, jaggies sorunu yaşıyorum nesneler mouse hareket ettirdikçe titriyor veya kıpırdıyor gibi gözüküyor çok araştırdım çok şey denedim hiç bir faydası olmadı bu sorunun kaynağını bilen veya çözen var mı yardımcı olursa sevinirim tüm...
  2. N

Anti Aliasing oyunlarda çalismiyor

Merhabalar arkadaslar her oyunda karsilastigim bir sorun var tirtikli nesneler kapilar ufak detaylar ve uzaktaki nesneler mouseyi hareket ettirdikce titriyor veya kimildiyor gibi oyun oynamaktan soguttu beni iyi bir bilgisayarciya goturdum parcalarinda sorun yok dedi bios guncellemesi ve...
  3. N

Oyunlar akici degil ve piksel goruntu

Farki olur mu ki hocam 10 home da bir sknti yoktu ya da ekran kartim falan mi bozuk anlayamadim fpsler gayet iyi ama tum oyunlarin icinde sikinti yaratiyor piksellesme TITREME oluyor vev GTA cimenlik alanda donma gibi
  4. N

Oyunlar akici degil ve piksel goruntu

Merhaba arkadaslar sistemim rtx3060 ti i5 12400f sistemi memleketime tasidim okullar online oldugu icin bios guncellemesi yaptim ve win10 pro yaptim pcyi fakat genel olarak tum oyunlarda uzaktaki nesneler titriyor gibi gozukuyor ve takilmalar oluyor oyunlarda mesela GTA5 te çimenlerde kasiyor pc...
  5. N

Yardım M9 sistem gelen garip sesler

Psu cwsi ustune ekran karti da geldi hemde okuz gibi :(
  6. N

Yardım M9 sistem gelen garip sesler

Merhabalar levon abinin m9 sistemi aldim vallahi billahi tillahi psikolojim alt ust oldu biriktirdigim paramla bi bilgisayar alayim dedim coil Whine var heralde PSU da vardi simdi ekran karti veya islemcide var cozemedim islemciden cizirti geliyor zaten video atiyorum bakabilir misiniz?
  7. N

Yardım M9 sistem oyunda fanların durması sorunu

Merhabalar arkadaslar biosu guncelledim win10 pro kurdum driverleri felanda guncelledim fakat onceden oyuna girince fanlar otomatik devreye giriyordu simdi oyun icinde sürekli fanlar donup duruyor neden olmus olabilir acaba ne yapmaliyim ? Zarari var mi
  8. N

Ekran kartı taşıma

Merhabalar arkadaslar malum okullar online bende bilgisayari Kargoya verdim ulasti eve bi sekilde allaha emanet gitti, ekran kartini ise suan Yola ciktigim icin dusururum vesaire diyerekten bavula koydum(kendi paketinde fakat posedi yok kimildiyor paketin icinde Naylon patpatlada sardim araba...
  9. N

Ekran kartı ile ilgili soru

teşekkür ederim hocam çok sağolun
  10. N

Evet hocam boşta 35-40 arası oyunda fanlar otomatik devreye giriyor 45-50 maximum (cs için söylüyorum) işte fanların oyuna girerken çalıştırması beni birazcık garipsetti bi zararı olur mu gibisinden karta, ve boştaki 40 derece de bi sıcaklık yokken fanlar devreye girince hafif ısı olmasını anlamadım
  11. N

Yok hayır oynamadım hocam
  12. N

ekran kartının fanları oyuna girince dönmeye başlıyor 2000rpm de arka egzos fanı ve camın ekran kartına yakın kısmında ufak bir sıcaklık var bu normal bir durum mu hocam ?
  13. N

merhabalar m9 sistem ekran kartında oyuna girince fanlar çalışıyor (cs örneğin) ve kasanın ekran kartının yakınındaki mesh alana dokununca bi sıcaklık hissediyorum ve arka egzos fandan da sıcak hava çıkıyor bu normal bir durum mu gpu sıcaklığı 40 -45 dereceler 2000rpm fan hızında çalışıyor ekran...
  14. N

M9 sistem PSU sesi

Aynen kanka ekran karti normal zaten oyuna girince fanlari dondugu icin cikan ses gayet iyi psudan gelen seste CW muhtemelen bende de oyle gibi arkadasimin pcsini kontrol ettim onda da var CW o yuzden np kanka devam sisteme zarar verecek birsey degil zaten devam 😜😜
  15. N

Bilgisayarı kapattıktan beş saniye sonra arkadan psu düğmesini kapatıp fişini çekiyorum sorun olur mu?

O da var da iste isi garantiye aliyorum pcyi kapatip PSU dugmesini kapatip fisleri cekerek :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.