Neler yeni

Menczz kullanıcısının son içeriği

1. Menczz

Çözüldü Bir anda internetim gitti ve asla bağlanamıyorum.

Harici bir Ethernet to Type-c dönüştürücüsüyle çözdüm, teşekkürler
  2. Menczz

Abi denedim herşeyi bios update yaptım olmadı herşeyi sök tak yaptım olmadı bios update i bu arada sürekli bi üst sürüme geçe geçe yükledim belki birisinde düzelir diye. Sorun genel olarak benim anakartımda reddit te başka kullanıcılarda benimle aynı sorunu yaşamış doğru düzgün çözüm bulan yok...
  3. Menczz

@ModArt Eren @ModArt Levon abiler help
  4. Menczz

Zaten o şekilde bağlanıyorum şuanda
  5. Menczz

Hocam evdeki bütün telefonlarda sorun yok wifi bağlantısında. Sadece benim anakartım şuanda ethernet kablosunu görmemekte başka ethernet kablosu ile de denedim sorun düzelmiyor. Ethernet kablosunu taktığımda Yeşill bi led yanar ya içinde o yanmıyor işte. Telefonum Redmi note 11 pro
  6. Menczz

Steamden limitli şekilde indirme yapıyordum bi yandan da youtube tan birşeyler izliyordum bir anda internet gitti sandım modeme reset attım düzelmedi telefonda wifi ile bağlandığımda hiç sorun yaşamıyorum fakat pc e kablo ile hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Anakartımın son sürüm Lan driver ını...
  7. Menczz

Öneri Kitap Kurtları Buraya !!

Simülakrlar ve Simülasyon ( Jean Baudrillard)
  8. Menczz

Sizin Monitör Tercihiniz ne olurdu ?

Bu kişisel bir tercih. Ben rekabetçi oyunlara daha çok öncelik veren birisiyim fakat 2k çözünürlükte de oyun oynamayı seviyorum. Valorant csgo oynamak için 280hz kullanıyorum. hikayeli ve yüksek grafikli başka oyunlar oynarkende 2k 32 inch e geçiyorum.
  9. Menczz

Soru Hangi Anakartı Tercih Etmeliyim ?

Type-C girişinin olması çok büyük artı benim açımdan o yüzden gözüm kapalı Prime ı alırım
  10. Menczz

Uyum anakart

Oluyor hocam uyumlu ekran kartınız ile
  11. Menczz

Steelseries Apex Pro Tkl Wireless (2023)

bi dünya var öyle switch bakabilirsiniz
  12. Menczz

Kalite olarak mı ses olarak mı? Kalite olarakta ses olarakta kat kat iyi switchler mevcut ses olarak istediğinize youtube tan dinleyerek bakabilirsiniz kalite olarakta Akko,Feker ve Epomaker tavsiye ederim
  13. Menczz

Var hocam yıllardır klavye modluyorum
  14. Menczz

Uyum anakart

Ekran kartı marka nedir acaba? Bende Rog Strix 3080 White var ama benim kart 8x3 güç girişi destekli o yüzden Lian Li Strimer Plus 8x3 kullanıyorum. Sizinki 8x2 destekliyorsa resimdekini alabilirsiniz desteklemiyorsa 8x3 gerekli

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.