Neler yeni

Mekanik tuş kullanıcısının son içeriği

1. Mekanik tuş

Yardım 32'' Monitör Tavsiyesi

Dell G3223D 31.5 inç 165Hz 1ms Adaptive Sync QHD Fast IPS USB-C Gaming Monitör Ben kullanıyorum 6 veya 7 aydır çok memnunum
  2. Mekanik tuş

Alınır mı

Sağolun
  3. Mekanik tuş

Alınır mı

Siparişi verdim bakalım be olacak. Bir şey çıkarsa iade süreci başlatırım
  4. Mekanik tuş

razer blackwidow pro v4 switch sökülüyor mu?

Aslında amacımda o idi. Değitirim diye ama dediğiniz gibi yaparım ileride
  5. Mekanik tuş

Alınır mı

Acaba sahte olma ihtimali var mı?
  6. Mekanik tuş

Alınır mı

Bu iki ürünün farkı var mı? Fiyatları çok değilken acaba ucuz olan çakma olabilir mi
  7. Mekanik tuş

O zaman sökmeye çalışmamak lazım sağolasın
  8. Mekanik tuş

Alınır mı

Sony SRS-XB13 Extra Bass Kablosuz Hoparlör Mavi https://www.hepsiburada.com/sony-srs-xb13-extra-bass-kablosuz-hoparlr-mavi-p-HBCV00000SH2NF?magaza=Bypazar&url_src=ios-product-detail Bu yukarıdakinden farklı mı?
  9. Mekanik tuş

Alınır mı

Sony SRS-XB13 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör IP67 Suya ve Toza Dayanıklı (Yurt Dışından) https://www.hepsiburada.com/sony-srs-xb13-tainabilir-bluetooth-hoparlr-ip67-suya-ve-toza-dayanikli-yurt-diindan-p-HBCV00004VL1HT?magaza=Lecakolma&url_src=ios-product-detail Bluetooth 4.2 kullanması sıkıntı...
  10. Mekanik tuş

Hocam benim sorum benim klavyemin seçileri tak söke uygunu mu? Modlanabilir klavyeler gibi swiçler (klavyeyi açmadan) tutup çekip çıkarıp yerine yeni swiçler takabilir miyim?
  11. Mekanik tuş

Yeni aldım deneyeyim dedim ama baktım çıkmıyor zorlamadım. Bu klavyenin swiçlerini çıkardıkları video görmedim
  12. Mekanik tuş

Ben de var denedim ama swiç çıkaramadım acaba çıkmıyor mu dedim. Sağolun
  13. Mekanik tuş

razer blackwidow pro v4 switch sökülüyor mu değişebilir mi?
  14. Mekanik tuş

Yeni bilgisayarın donması hiçbirşey açmaması

Umarım fiziksel bir zarar yoktur. Kablo temassızlığı, pinler vs dikkat edin.
  15. Mekanik tuş

Oyuncu kulaklık tavsiyesine ihtaycım var

https://www.epey.com/kulaklik/razer-barracuda.html Kullanıyorum memnunum. 2023 üretimini al. Bluetooth, wireless, kablolu kullanma seçeneği mevcut. Oyunda, müzikte, filmde ve telefonda kullanabiliyorsun. Salt oyuncu kulaklığı değil.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.