Neler yeni

mehmet9 kullanıcısının son içeriği

1. M

Bilimsel Birkaç Şey!

Mantık içeren her şeye ilgiliyim. Hele işin içine bilim girerse ve belli bir mantık üzerine, hikayeye kaçmadan hayal kuruluyorsa extra ilgiliyim.
  2. M

Yardım R5 5500 rx 6600 drop sorunu

22.5.1 yüklüydü. Acaba driver mı sorun yapıyor diye düşünüp 22.3.1e geçtim sorun devam etti.
  3. M

Bilimsel Birkaç Şey!

Ayrıca böyle bir enerjiye ihtiyacın yok en başlarda. Önce bir iyi huylu kanser işini çözmelisin. İstediğin miktarda nöron üreten ve belli bir noktada durabilen hücreler. Bunu başarabilirsen ve sinir hücreleri üretilebildiğini, gerektiğinde durulabildiğini kanıtlarsan abd, rusya ve çin değil...
  4. M

Bilimsel Birkaç Şey!

Bu deneyleri anca pyongyang'da yapabilirsin saydığın şehirlerde kan alırlar :D
  5. M

Yardım R5 5500 rx 6600 drop sorunu

Merhaba. Sistemim r5 5500 ve sapphire rx 6600. 2 adet 8 gb ram ve msi anakartım var. Gta maximumda benchmarkta fps gece gündüz döngüsünde 50lere iniyor 100lerden. Oynarken de droplar oluyor. Csgoda ise 150 ortalama fps alıyorum. Bazen 200 bazen 100lere düşüyor. Bu sistemde 400lerde dolanmam...
  6. M

Öneri Kampanyalı Dell monitör.

Bu fiyata millet sistem topluyor 😅 hayırlı olsun
  7. M

Çözüldü Sistem sürekli BİOS'a atıyor

Cpu fan soketini doğru takmamışsın diyor hatada kontrol ettin mi doğru mu taktın diye

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.