Neler yeni

Mammatus kullanıcısının son içeriği

1. Mammatus

Yardım Modart M9 sistem kullananlar bakabilir mi?

Win 10 da olmuyordu hocam
  2. Mammatus

Modart m9 ram frekans ayarlama

Xmp açınca 3600 gözüküyor yeniden başlattıktan sonra 2133 MHz oluyor satın alırken mecbur 3200 bitince 3600 almak zorunda kaldım yoksa sistemi alamayacaktim
  3. Mammatus

Knk onu biliyorum 3200 otomatik olmuyor xmp açık 3600 çekiyor yeniden baslattigim zaman 2133 oluyor ben elle frekans seviyorum 4 tane seçenek çıkıyor hangisini secsem bilemedim bunun dışında otomatik 3200 e alanlar nasıl yaptı onu öğrenmek istiyorum
  4. Mammatus

Yardımcı olacak yok mu
  5. Mammatus

Arkadaşlar xmp açık ama ram frekans otomatik secilmiyor profil 1-2 yok tek profil var İkinci olarak frekans seçme yerinde dört adet 3200 MHz var her birinin voltajı farklı sectigim zaman 3200 MHz oluyor ama hangisini seçmek gerekiyor bir türlü ayar çekemedim yardımınıza ihtiyacım var bu konuda...
  6. Mammatus

ModArt M9 Sistem Driverları

Evet şimdi geçeceğim tekrar bir sorum var anakartin xmp ayarı açılmıyor advanced kısmından 3200 MHz seçiyorum ama ne kadar doğru bilmiyorum iki tane 3200 MHz var birini seçiyorum
  7. Mammatus

ModArt M9 Sistem Driverları

Windows 11 olayına gelirsek valorant berbat çalışıyor modart m9 a sahibim FPS 220 270 arası geziyor
  8. Mammatus

Yardım Modart M9 sistem kullananlar bakabilir mi?

Win11 geçtim hocam bende modart m9 var valorant 220 fps veriyor FPS olayı çöp oldu adamcakilli oyun oynanmıyor win10 da daha iyiydi ama sistemde genel olarak FPS sorunu oluyor çözemedim
  9. Mammatus

Modart M9 UserBenchmark sonucum olması gereken değerler mi ?

ikinci testi yaptığımda daha iyi bir sonuç aldım
  10. Mammatus

Modart M9 UserBenchmark sonucum olması gereken değerler mi ?

sonuç kısmında Genel olarak bu bilgisayar beklentilerin altında performans gösteriyor açıklaması yazıyor sizin görüşlerinizi de almak istiyorum ayrı olarak bir soru sormak istiyorum Resize Barı açarsam siyah ekran hatası verir mi ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.