Neler yeni

Modart m9 ram frekans ayarlama

Mammatus

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar xmp açık ama ram frekans otomatik secilmiyor profil 1-2 yok tek profil var
İkinci olarak frekans seçme yerinde dört adet 3200 MHz var her birinin voltajı farklı sectigim zaman 3200 MHz oluyor ama hangisini seçmek gerekiyor bir türlü ayar çekemedim yardımınıza ihtiyacım var bu konuda teşekkürler

Mammatus

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Yardımcı olacak yok mu

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
O anakartin 3200mhz desteği var Zaten daha fazla alamazsın ki

Mammatus

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
O anakartin 3200mhz desteği var Zaten daha fazla alamazsın ki
Knk onu biliyorum 3200 otomatik olmuyor xmp açık 3600 çekiyor yeniden baslattigim zaman 2133 oluyor ben elle frekans seviyorum 4 tane seçenek çıkıyor hangisini secsem bilemedim bunun dışında otomatik 3200 e alanlar nasıl yaptı onu öğrenmek istiyorum

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Knk onu biliyorum 3200 otomatik olmuyor xmp açık 3600 çekiyor yeniden baslattigim zaman 2133 oluyor ben elle frekans seviyorum 4 tane seçenek çıkıyor hangisini secsem bilemedim bunun dışında otomatik 3200 e alanlar nasıl yaptı onu öğrenmek istiyorum
Xmp açınca oluyor Zaten elle neden yapıyorsun ki

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Xmp açınca 3600 gözüküyor yeniden başlattıktan sonra 2133 MHz oluyor satın alırken mecbur 3200 bitince 3600 almak zorunda kaldım yoksa sistemi alamayacaktim
3200 ile 3600 arasında performans farkı neredeyse yok BIOS sıfırlama yap xmp yi aç bırak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.