Neler yeni

m_alkan46 kullanıcısının son içeriği

1. m_alkan46

Yardım asus rog strix z790-e Hakkinda

ramin bir slotu çalışmıyordu ama artık hiç çalışmıyor anakartın arkasından kapasitörleri kırmışlar.
  2. m_alkan46

evet arkadaşlar ankartım elime ulaştı servisten çekmştim.sorunlu ama çalışan ve acılan sistem olan ankartım şu an hiç açılmıyor. 00 kod arızası veriyor. incelediğimde anakartın arka tarafında işlemçinin tam arkasındaki kapasitörler koparılmış. şimdi bu asus teknik servisinin bana yaptığı...
  3. m_alkan46

Asusun gösterişli haline kandım arkadaşlar. Asus pişmanlıktır. Öğrendim artık. Çevremde kimseye aldirmayacam.
  4. m_alkan46

Asusun pişmanlık olduğunu anladım arkadaşım ben düştüm bir kere yapacak birşey yok..
  5. m_alkan46

Teşekkür ederim. Kart bir elime tekrar ulaşırsa iletişime geçeceğim.
  6. m_alkan46

Asus ROG Strix Z790-E Gaming Wi-Fi xmp ve geç boot etme sorunu

Arkadaşım aynı anakarta bende sahibim 4 defa ram satın aldım xmp sorununu çözemedim ve pes ettim büyük ihtimal ramlarin anakart ram destek listesinde yok. Ben bu ramlari kullanıyorum kapasite düşük ama Asus böyle kullanabilecegimi söyledi. G-SKILL 7600J3646G16GX2-TZ5RK xmp de sorun çıkarmıyor.
  7. m_alkan46

açılışta vido yok işte arkadaşım. malasef olan bana oldu.
  8. m_alkan46

asus rog strix z790-e anakart arkası hasarlı detaylı resim cekebilecek yada tamire yardımcı olacak birisi varmı.? kutudan bu şekilde cıktı satıcı asla kabul etmiyor servis 17000 tl para istiyor elimizde patladı biz tamir etirmek istiyoruz. fakat anakartın hasarlı bölmünün detaylı resimleri...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.