Neler yeni

kral745 kullanıcısının son içeriği

1. kral745

Sahte Samsung 980 Pro SSD'ler Yayılıyor

Modart M9 sistem var
  2. kral745

Sahte Samsung 980 Pro SSD'ler Yayılıyor

Ben daha yeni aldım 980 pro sanırım sahtesine denk geldim :rolleyes:
  3. kral745

Sizce hangi renk alınır??

Sistemin renklerine göre tercih yapmalısın açık renlerde bir sistemin varsa beyaz tercih et ama koyu tonlarda bir sistemin varsa bence siyah.
  4. kral745

Yardım PNG'yi GİF'e Çevirme

Bunlar fotoyu hazırlarken çıkan dış görselden bahsediyor benim dediğim ise şu şekilde Pürüzsüz dış çizgisiz PNG görselini Photoshop ile Gif haline getirince Dış çizgi çıkıyor PROBLEM bu buna bir çözümün var mı ?
  5. kral745

Teşekkür ederim videoyu izledim gif yaptım ama fotoların etrafında beyaz çerçeve çıkıyor :/
  6. kral745

Merhaba arkadaşlar birkaç PNG formatında fotoğraf var elimde ve bunları kalitesi bozulmadan gif haline getirmek istiyorum fakat birkaç saattir araştırıyorum bunu yapabilecek bir uygulama bulamadım. İnternet üzerinden online olarak yapan siteler var onlarda kaliteyi bozuyor yada arka plan ekliyor...
  7. kral745

M9 sistem ön panel değişim

Link için teşekkür ederim. Kaç cm istedin ona göre isteyeyim bende. Sanırım paneli sökmek için kasayı açmak gerekecek
  8. kral745

Camı söksem yeter baya tozlandı hoş durmuyor
  9. kral745

Görsellerde ekran kartını tutan bir çita gördüm onu nereden temin ettin dostum
  10. kral745

Yardım GPU ve CPU Kullanımı

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Ram ve işlemci olarak ne tavsiye edebilirsiniz ?
  11. kral745

M9 sistem var elimde sadece ssd değiştirdim
  12. kral745

ModArt m9 Sistem İnceleme - Sistemi Aldıktan Sonra Yapılması Gerekenler - Teşekkür

Çok yararlı bir video olmuş teşekkür ederim kardeşim.
  13. kral745

Bunun önü nasıl sökülüyor yav tozlanmış temizlerdim bende :D
  14. kral745

Hmm Gölgeler yükleniyor derken acayip ses çıkardı bir sorun olur diye korktum :D O zaman böyle yayın açmamda bir sıkıntı yok diyorsun

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.