Neler yeni

kayn kullanıcısının son içeriği

1. kayn

beğendin mi bari kullanınca

beğendin mi bari kullanınca
  2. kayn

Maşallah Akıyor Dolar 27.70 TL oldu :)

inanmayin konuya amerika tarafindan hazirlanmis bir konu. ekvator ginesi bizi kiskaniyo.
  3. kayn

Samsung S22 Ultra almayı düşünüyorum

Oyunla ilgisi yok zaten. 8 Gen 1 denen işlemci paketi boşta bile 8 Gen 2'den bir hayli daha fazla güç tüketiyor. Ayrıca burada size değil, konu sahibine öneri yapıyoruz.
  4. kayn

Tamamen beklentilerine göre hareket etmelisin. S22 Ultra ve S23 Ultra kendi öznellerinde muazzam kameraya sahipler, Pro modları aşırı verimli, istediğin gibi fotoğraf & video çekebilirsin ancak tabii ki bir profesyonel etmezler. Yerinde olsaydım S23 Ultra yerine S20 FE SD ya da 2. el server...
  5. kayn

Ustteki mesajinizin tamamini okumadim bile, size hitaben yazilan bir sey degildi zaten. S22 Ultra ile S23 Ultra arasinda da gayet saglam fark var, Murat Burc'un sunucusunda oyunsuz kullanım ile 4 saat 50 dakika, 5 kusur saat vs. acik ekran suresi alan kisiler var. Tekrar soyluyorum, S22...
  6. kayn

Arada cigir fark var. Islemci sadece 1 tik daha iyi degil, 2 kat daha az guc tuketiyor (dolayisiyla cok daha iyi pil performansi) ve %40 daha guclu GPU var.
  7. kayn

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

trafo arc'lari koymayin da.
  8. kayn

Canım modum

Canım modum
  9. kayn

Amerika'da UFO Düşürüldü!

dandik kutudan uzayli cikti hcm
  10. kayn

Rtx2060s vs Rx6600

Ben olsam kesinlikle 2060 Super alirdim. Yapay zeka konusunda RX 6600 daha 980 Ti'nin yapabildiklerini yapamıyor. Kas gücü olarak RX 6600 bir tik onde.
  11. kayn

s23u coksel olmus

s23u coksel olmus
  12. kayn

hcm

hcm
  13. kayn

Max. 30.000TL Telefon

Param cebimde kalsin diyorsaniz S22'yi alabilirsiniz, fiyat performans açısından iPhone 13'den daha mantıklı ama bataryası kötü. Wifi'de iPhone 13 ile 6-7 saat ekran süresi alirken S22'de 60 Hz+ en düşük parlaklikta 6-7 saat ekran süresi alırsınız anca. Bunun dışında kamera gibi avantajlari var...
  14. kayn

Max. 30.000TL Telefon

14K'ya çıkmışken 1-2K daha ver S21 FE al. 2. el 11 Pro veya 11 Pro Max'de mantıkli olabilir. Asil kullanim amaci oyunsa Mi 10T Pro al. 30k'yi da gözden çıkardıysan sifir olarak kesinlikle S22 Ultra al, 2. el olarak iPhone 13 Pro modellerine bak ama S22U'nun iP13 Pro'lara bile üstünlük sağladığı...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.