Neler yeni

𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬 kullanıcısının son içeriği

1. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

CİMER DEPREM ACİL AKTİF!

Cimer: Link Removed Haber: https://www.cnnturk.com/turkiye/cimer-deprem-acil-nedir-nasil-kullanilir-cimer-deprem-acil-basvurusu
  2. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Öneri ⚠️2. EL Ürün Alanlar Dikkat!⚠️

@ModArt Levon hocam sizler yardımcı olamazmısınız bu durum için?
  3. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Satılık Mizar Klavye [Sarı Switch]

Dostlar sadece test amaçlı açtım kutuyu herhangi bir sorunu vs varmı diye size satarken mahçup olmamak için Herhangi bir sorun vs çıkmadı Klavyede Tekrar Kutusuna Koydum İstanbul Dışı / Havale Sonrası Kargo Yapabilirim. Acil Satıyorum Dostlar Modemim'de Sorun Var Değiştirmem Gerek Şuanki Güncel...
  4. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

HP bana ilk sahibi kimse ona iade veya değişim olur diyor
  5. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Asus marka demi ürün? Hocam konumuzun asusla alakası yok Msi ile var + hp bana ilk sahibi kimse ona iade veya değişim olur elimizden birşey gelmiyor diyor ++ Msi'da aynısını diyor
  6. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Madem değişim veya iade fatura sahibine oluyorsa ozaman 2 el ürün almayalım 2 el arabada almayalım+++ Hepsiburada'dan alınma Xiaomi marka telefon aldım 2 el garantili kutulu faturalı batarya değişimi için servise götürdüm şarj aleti kayipti bu şekilde teslim ettim servise batarya değişimi...
  7. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Evet değerli forum üyeleri başımdan geçen olayı sizlere anlatayım sizlerde buna göre tedbirinizi alın! Msi Gk30 Combo Klavye Mouse Seti almıştım yaklaşık 6 veya 7 ay önce 2 el Hepsiburada'dan alınma garantili kutulu faturalı son zamanlarda klavyede bazen oynadığım oyunda tuşlar basıyorum...
  8. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

İtopya Ayın Sistemi 9999TL

Ben son dakika aldım 1 saat önce gördüm hazır sistemi misafirlikteydim fakat öylesine f5 yaptım sürekli baktım stok geldi tam alicakken gene gitti 10 15 dk boyunca gene f5'ledim tekrar stok geldi aldım 🤩 darısı olmayanların başına inşallah Gönül isterdiki senin sistemin olsun ama sağlık olsun...
  9. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Vok Yeni Sistem Bilgilendirme

Ps5 nasıl acaba ya hiç PS kullanmadim :)
  10. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Hazır mısınız Arkadaşlar 😉 Yeni sistem çok yakında.

Umarım daha iyisini çıkarırsin reis benim acil PC ihtiyacım var malum konuştuk sizinle özelden bende bu sisteme bel bağladım ama hayırlısı buymuş demek ki
  11. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Sızıntı diyor levon reis ama zaten blurlu fotoğrafi koymasının sebebi tahmin etmemiz degilmiydi tahmin edenler illaki olmuştur sızıntı için iptal edilmesi saçma bence zaten sistem yayınlanınca otomatik kim doğru kim yanlış bildi çıkar ortaya her halükarda zaten paylaşımı yapıldıktan sonra herkes...
  12. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Demesi kolay ama zam geliyor dostum bize bilgi veriliyor e haliyle diğer sistemlere baktığımızda çoğu pahalı veya saçma fiyattan çıkıyor levon reisi 5000 bin abonesi olduğu zamandan beri takip ederim işini iyi yapar fakat bazı sistmeler kaçırdık haliyle bütün ümidi buna bağladık giriş seviyesine...
  13. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Reis iptal edilen sistemi farklı firma ile çıkaramıyormusun çıkacak sistem aradığım özellikte PC çünkü:(
  14. 𝙅𝙤𝙣 𝙎𝙣𝙤𝙬

Üzdü reis bu ya bana benim sistemi bekle dedin :( bekledim istediğim özellikte PC idi 😐

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.