Neler yeni

JOKER kullanıcısının son içeriği

1. JOKER

i7 6700K işlemci ile RTX 3060 12 GB Kullanılır Mı?

hesaplamayı kullanıcı odaklı yapıldığını bilmiyorsun çoğu sitelerde kullanıcılar sistemlerini oyunlara göre test ediyor Değerleri ona göre veriyorlar 100/30 Kaybı sen nasıl hesapladın Bu değerler çözünürlük oyun yapısına göre Göre değişiklik gösteriyor her oyun aynı Değeri sağlamaz 1080p ila...
  2. JOKER

i7 6700K işlemci ile RTX 3060 12 GB Kullanılır Mı?

bu işlemci ile 3060 ekran kartında darboğaz sadece 0.2 gibi kabul edilebilir seviyededir darboğaz söz konusu değildir İşlemcinin 100/100'ü ekran kartınında 100/98 kullanır gayet uygun değerler Rahatlıkla besler bir sıkıntı olmaz Zaten değer kaybı 100/5 üzerindeyse Darboğaz olarak kabul edilir Bu...
  3. JOKER

Kilicdaroglu'ndan Maclari Sifresiz Izleme Vaadi

😅 Adam ibinemi nedir bilmiyor izledim adamı suçu yok lakin bunu yaparak suç işlemiş Atatürk'ün Heykelini bu şekilde kimse bir daha kendi zevkleri için farklı amaçlar için kullanamayacağını bilmesi gerekiyor zaten Anayasanın 5816 sayılı Kanunda bu tür girişimler suç olarak Düzenlenmiştir kanunun...
  4. JOKER

Yardım Monitörde titreme ve görünün karışması

Model bilgisi ve Ekran görüntüsü paylaşabilirsin
  5. JOKER

Instagram'daki +18 Reelsler

Bana bazan teklif geliyor mesajla cinsel ilişkiye girmek istermisin diye neler var neler :ROFLMAO: tiktoktada var bu tür durumlar ama dolaylı yönden bağlantıya geçip adres telefon veriyorlar
  6. JOKER

LGBT ayyuka çıkınca buna benzer türevi bayrak heykel vesaire ile lgbtye destek amaçıyla yapılmış bir tepkiydi sen ömründe böyle bir Atatürk heykeli gördünmü hiç bu renklere boyanmış Ne hikmetse LGBT ortaya çıkıyor adam heykel dikiyor gökkuşağı Renklerini temsil ediyor diye açıklıyor sonra...
  7. JOKER

Atatürk'ün heykelini LBGT renkleriyle süslediler dedim LBGT destekleyen kesimlerin kim olduğu belli yanlış yok burda Sen merak etme koyun heykeli yapıp üzerinide pates soğanla süsleyecekler Heykeli gören sapkınlar seçde edecek
  8. JOKER

Örnek verdim sadece bunu yapan bir iş adamıydı zaten kaldırıldı kamu davası açıldı O iş adamına Buda CHP Maltepe Belediyesi'nin arnavutlara gönderdiği Atatürk'ün heykeli
  9. JOKER

Bunlar çözüm süreciydi Abdullah ö. Bir mektup yazdı cumhurbaşkanına çözüm sürecinde gerekeni yapacağını beyan etmişti Sonra örgüt içindeki bazı liderler buna karşı çıkmıştı Oslo görüşmesi kandil görüşmesi Vesaire devam etti tam anlaşıyoruz derken Ceylanpınar saldırısı sonrası çözüm süreci Askıya...
  10. JOKER

Diyelimki k.k seçimi kazandı ve ertesi günü TRT ile anlaşıp bir yıl bedava maç yayını verdi takımlara ödenen paralar destekler yayın gelirleri var bu paraları hangi kaynakla karşılayacak birşey vadediyorsa önce Gelir yoluyla kaynak yaratman lazım kaynağı bulursa Aşağıda resimler anlatıyor nereye...
  11. JOKER

Kemal Kilicdaroglu Yeni Vaad

Sen kendini kandırmışsın, ekonomistim diye. Kasada beş kuruş yok diyorsunuz, sonra bunu brüt ile net ayrımı yaptık diyorsunuz. Konuyu hem yanlış lanse edeceksiniz, hem de ben öyle dememiştim diyeceksiniz. Bana Türkçe öğren diyeceksiniz. Siz Türkçeyi yanlış yazacaksınız. Bu ne ikilemli döneklik...
  12. JOKER

Atatürk'ten sonra ülkeye ne yapıldı diye soruyorsun. Birkaç kişi hariç kimse senin gibi rakı, bakkal veya sigara fabrikasıyla kafa tutmuyordu. Bu tür ifadelerin gerçeklikle uzaktan yakından ilgisi yok. Ülke ekonomisi kaç kez çöktü? IMF'ye borç ödemekten başka ne yapıldı? Yazar kasaları...
  13. JOKER

Ne oldu Yan çizmeye başladın şimdi hayırdır zorunamı gitti cevap yazınca kibirlenip böbürlenme yapma sen kimsinki haddimi bilmediğimi ima ediyorsun bu bir konu tartışma alanıdır fikirler olur ama uyuşmaz Sen git o ekonomistik zihnini dünya piyasasına göre analiz ettir anti-emperyalist düşünceye...
  14. JOKER

Güzel kardeşim biz Avrupa veya Amerika değiliz daha düne kadar hiç birşeyin yoktu Devlet sadece fabrika işletiyor kamuya aktarıyordu paralarla mumurların maaşını ödüyordu üretim ne durumdaydı varmıydı Kendi halinde dışarıdan aldığın borçlarla geçiniyordun IMFden borç alıp veyada Avrupa yardım...
  15. JOKER

CHP veya akp tarafında hazineden milletin cebine 1 kuruş girmez bunu anlamıyorsunuz Siz sanıyorsunızki CHP gelince paraları alıp hesaplarımıza yatıracak bize bedava ev verecek vesaire şunu anlayın devlet hiç bir zaman vatandaşına vermez hep alır bu böyledir siyasette bu kural hiç değişmez Birisi...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.