Neler yeni

ilker0708 kullanıcısının son içeriği

1. I

ModArt-M7 Sistem de Mavi Ekran Hatası alıyorum

Hocam sizce yarın kasayı itopya mağazasına götüreyim mi yoksa bir sonraki mavi ekran gelene kadar bekleyeyim mi?
  2. I

Hocam dediğniz komutu çalıştırdım. 3.parti yazılım hiç kullanmadım hocam.
  3. I

https://drive.google.com/file/d/17oH2TDnW6xQnPregZqJukOCu2Mbowjok/view?usp=sharing bugün BF1 e girdim sonrasında eran hata verdi ve dump dosyası oluşmuş hocam.
  4. I

Dediklerinin hepsini yaptım hocam yarin pc yi aldigim yere goturucem bir de onlar baksin bozuk parca vs falan mi var diye.
  5. I

Hocam söyle simdi zaten mavi ekrani sürekli almiyorum ornek vermek gerekirse pc actim kullandim kapattik bir sonrakinde mavi ekran alabiliyorum bazen bir iki hafta hic hata almadan kullaniyorum sonra sebepsiz birden mavi ekran goruyorum
  6. I

Hocam biosa güncelleme yaptiktan donra 3600mhz de calismaya basladi.
  7. I

Sistemi alalı 3 ay yeni olmuştur ara ara mavi ekran verdiği için pek takılmıyordum ama artık canımı sıkmaya başladı pc aldığımdan beridir böyle.
  8. I

Windowsu yakin zamanda kurdum max 2 hafta falan oldu ama bu xmp olayını bilmiyorum hocam biosda ramlerde 2133mhz yaziyor 3600mhz olmasi gerekiyor normalde olması gereken seviyeye cektigimde hic acilmiyordu pc.
  9. I

Genellikle her defasında farklı mavi ekran hataları alıyorum. Anlaşılan itopyanın yolunu tutacağız :)
  10. I

KİOXİA EXCERİA 500GB NVME M.2 SSD (1700MB OKUMA 1600MB YAZMA)
  11. I

Şöyle söyliyeyim pc açılıyor bir süre sonra hiçbir işlem yapmıyor ve mavi ekrana geçiyor bazı zamanlarda pc hiç açılmıyor biosa geçiyor.
  12. I

Kendim de bulmaya uğraşıyorum hocam ama malesef bulamadım.
  13. I

bakıyorum hala kurcalıyorum ama çıkmıyor hocam.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.