Neler yeni

HADØØUKEN kullanıcısının son içeriği

1. HADØØUKEN

Satılık R7 5800x + xfx 6700xt KFG tam daha 1 senelik kasa

Tam 1 sene önce alındı.Parçaların hepsi aynı gün faturalı bütün evrakları kutuları faturaları duran kasamı satıyorum. 4000 serisi için yeni sistem dizmeye başladım o yüzden satılık. 2k monitör ile (resimdekiler samsung G5 odyssey) bugüne kadar full ayarda rahatça oynayamadığım oyun olmadı...
  2. HADØØUKEN

Steelseries apex pro.

Zamanında öneri üzerine corsair k70 almıştım 5 sene kullandıktan sonra üzerine şekerli asitli içecek döktüm ona rağmen tamamen bozulmadı sadece mili saniyelik olarak okumayı kesip tekrar okumaya devam ediyordu pc bir süre sonra canım sıkılmaya başladı ve ekipmanları yenilirken corsair k100...
  3. HADØØUKEN

RTX 4090 için kasa toplama önerisi

Yani 4x8gb 6000mhz tercih etmeyeyim mi sıkıntı mı yaşarım abi 2x16 mı yapayım. Anakart Asrock x670e steel legend (OC)6600mhz yada Asus Tuf olacak gibi duruyor. Sıkıntı olmazsa bu fiyattan 4x8 likleri kaçırmakta istemiyorum
  4. HADØØUKEN

En yakın rakibinden 2k daha ucuz. Stok bitmeden...

Stok direkt bitmiş alanlara hayırlı olsun olması gerektiği fiyattan yakaladılar
  5. HADØØUKEN

Nasıl olamaz hocam anlamadım tek modül şeklinde 4 ayrı 8 lik ram takmayı düşünüyorum böyle birşey mümkün değil mi yani tercih etmeyeyim mi
  6. HADØØUKEN

Aslında bulup anlaştığım ürün 4x8 şeklinde fiyat konusunda çok iyi oldugu için ılımlıyım gönlümde 2x16 vardı ama çokta önemli değil kim bilir kaç sene kullanacağım upgrade uzun bi süre gerekmez sanırım ne dersiniz kaçırmasam mı
  7. HADØØUKEN

Dediğim ramlari sıfır kutusunda tr garantili şekilde buldum çok güzel bi fiyata anlaştık (3k) eğer doğru ürün olduğuna emin olsam direkt alacam dediğiniz gibi üzülmek istemiyorum sonradan
  8. HADØØUKEN

İmkanım varken tercihimi en üst düzeylerden yana yapmak istiyorum bidaha kısa vadede imkanım olmayacak ama şuan monitöre 25k verebilecek durumumda yok onuda şu şekilde halledicem aslında philips 55oled806 model tv kullanıyorum 4k 120hz in amblight keyfini tabiki süreceğim o yüzden o kısmın...
  9. HADØØUKEN

Önerileri dikkate alıp hemen fiyat araştırması yapıyorum listeme ekledim ürünleri çok teşekkürler. Ayrıca bazı ürünlerde 2.el tercihinde çekinmiyorum para var diye boşa harcamak mantıksız bazı bileşenleri bende 2.el düşündüm açıkçası ve güzel fiyatlara buldum da eğer kararlarım konusunda...
  10. HADØØUKEN

Şuan bütçem el vermediği için 4k 144hz monitöre geçemiyorum planlarımda var aslında ama dediğiniz gibi İşlemci ile beraber monitörü upgrade edebilirim imkanım olduğunda daha mantıklı gözüküyor. Direkt 7900x dememin sebebi 4090 ile olabildiğince başa çıkabilsin diyeydi bilmiyorum yanlış mı...
  11. HADØØUKEN

Yorum için teşekkür ederim ama 2 3 mesaj üstte kafamda kurup fiyat olarakta yazdığım gücümün yettiği ama bilgimin biraz kısıtlı kaldığı sistem var onu da okuyup mu yazdınız yorumu emin olamadım en iyisi konunun kendisine de ekleyeyim herkese kolaylık olsun
  12. HADØØUKEN

HAYIRLI OLSUN MODART PC <3

Yıllar yıllar önce rtx 2070 piyasaya ilk sürüldüğü zamanlarda tam sistem dizeceğim sıralar levon abimle youtube üzerinden konuşup fikir alışverişi yapmıştık o hatırlamaz ama ben unutmuyorum ozamanlardan bu zamanlara ve sonrasına desteklemeye devam. Nice başarılara diyelim @ModArt Levon
  13. HADØØUKEN

Bilgilendirme için teşekkür ederim videoyu izlemiştim ama intelin sürekli soket değiştirme huyu beni biraz itiyor o yüzden amd düşünmüştüm neyse o sıkıntı değil 13.nesli bekler bi bakarız ama en azından diğer bileşenlerin uyumu yada kurmayı düşündüğüm tüm sistem adına uzun ömürlülük vs nasıl...
  14. HADØØUKEN

Forum yeni olduğu için konuyu da yeni açabildim ama başka forumlarda konuyu açıp günlerdir hiç cevap alamadım sonrasında eskisi gibi kendim araştırmaya koyuldum kafamda birkaç şey şekillendi eğer değecekse 30k bütçe de oluşturabilirim ve kendimce de oluşturdum bunun üzerine tavsiye almam daha...
  15. HADØØUKEN

Herkese merhaba, arkadaşlar sistemimi komple yenilemeye karar verdim bir süredir gündemi tam takip edemediğim için olaya hakim arkadaşlardan yardım almak istiyorum. Öncelikle eski sistemimden sadece 2 TB 970 EVO Plus M.2 ssdmi almayı düşünüyorum o yüzden yeni sistem önerinizde depolamaya bütçe...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.