Neler yeni

Formander kullanıcısının son içeriği

1. F

Fps çok iyi ama görüntü akıcı değil

hocam bazı konuları okudum adamlar pc yi komple değiştirmiş hala kasma hissi varmış bazılarıda ev değiştirmiş gene aynısı var çok kafama taktım bunları ya :(.
  2. F

Çok teşekkür ederim hocam deneyeceğim peki buda fayda etmesse sorun neyden kaynaklanabilir bazı konularda hep okudum elektirik tesisatı felan diyolar anlayamadım gitti benim arkadaştaki pc yağ gibi akıyor kasasıda benden iyi değil acaba monitörümdemi sıkıntı var.
  3. F

Hocam resize bar açık evet UEFI nedir tam bilmiyorum ama biosa girip boot sekmesinden baktım Windows UEFI mode yazıyor bu şekilmi olması lazım. Hocam burdan çıkıp yapmam gereken USB ile formatmı atmak lazım daha önce kaçkere attım ama USB siz Ctrl alt del ile bu bilgisayarı sıfırladım...
  4. F

@ModArt Levon hocam bi el atarmısınız.
  5. F

Hocam arkadaşımda 90 derece yakın zamanda soğutucu alıcam yine devam ediyorsa monitördemi sıkıntı var birde monitörümde sıkışmış pixel var ölüde olabilir buda etki ederim ama bir arkadaşa sordum ondada var ama akıcılığına etki etmemiş bilemedim.
  6. F

Bilemedim hocam ya kafayı yicem artık oyun cidden akıcı değil bazen akıcı oluyor bazen olmuyor monitördemi sıkıntı var anlamadım benim kuzenimdede 144 hz var yağ gibi akıyor internet akıcılığa etki ediyormu dicem pingim 7 ama bazen ağ hatası diyor bilemedim monitörümdemi sıkıntı var hocam birde...
  7. F

Hocam msı afternurnda çalışmıyodu %1 değerler capframex kullandım değerler nasıl Herşey normalmi hocam?
  8. F

Hocam okadar başka yerlerde konu açtım herkeze konuştum en açıklıyıcı sizinkiydi çok teşekkür ederim hocam peki %1 fps ve %0.1 fps değerlerini kaç olmaası lazım valorantta en düşük ayarlarda 600-400 fps alıyorum o rakamların kaç olması lazım ss atsam olurmu?
  9. F

Dp ilede denedim Hocan şuan kullandığım mouse rampage smx-r44 sensörüde bozuk zaten hep takılıyo geçen çok ucuz bi mouse taktım oyun çok kasıyor gibiydi bilemedim bazı arkadaşlarda mousenin oyun akıcılığına etkisi yok diyor bilemedim hocam neyden kaynaklanıyor sizce.
  10. F

144 Hz monitör kullanıyorum ekran kartım 3060 Ti R5 5600X FPS çok iyi ama sanki bir sıkıntı var gibi akıcı değil gibi G-Sync de açtım V-Sync her şeyi yaptım, olmadı. Benim arkadaşta 1660 Super ve R5 3600X var FPS benimkinden çok az ama daha akıcı. Acaba onun interneti 1000 Mbps benimki 32...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.