Neler yeni

Emin Can kullanıcısının son içeriği

1. Emin Can

Yardım HDR açınca monitör titremesi

Merhaba 2 gündür böyle bir sorun yaşıyorum hdr açıkken monitör eski monitörlerde olduğu gibi anlık gidip geliyor format attım fakat hala sorun düzelmedi.Ne yapmam gerekiyor
  2. Emin Can

Yardım 4080 ekran kartı seçimi

Teşekkür ederim :)
  3. Emin Can

Yardım Kasaya elektrik gelmiyor

şu an sorunsuz kullanıyorum bakalım
  4. Emin Can

psu üstünde tuş vardı ona bastım tetik aldı.Tekrar montaj yaptım şu an sorunsuz çalışıyor.Üstad eline sağlık çok teşekkür ederim
  5. Emin Can

Çıkarttım ama kabloların hepsi siyah renkli
  6. Emin Can

Corsair Hx1000i Eski ekran kartı takılıyken de birkaç kere aniden kapanmıştı bilgisayar böyle. Açmaya çalışınca sadece ramlerin ışıkları yanıyordu 5 dakika sonra açılıyordu bu durumu formatla çözmüştüm
  7. Emin Can

Güç girişlerinde bir sorun görünmüyor Ekran kartsız işlemci grafiğine bağlayarak denedim ama yine elektrik gelmedi Çok iyi olur hocam
  8. Emin Can

Selam arkadaşlar ben yeni ekran kartı taktıktan sonra bilgisayara elektrik gelmedi. İlk taktığımda uyarı ışığı vardı ekran kartında pinlerle ve psu ile uğraştım biraz daha sonra bilgisayarı açmaya çalıştığımda ramlere ışık geldi makine açılmadı. Psu dan kapatıp tekrar açmayı denedim şu an hiç...
  9. Emin Can

Yardım 4080 ekran kartı seçimi

Üstad tuf aldım 4080
  10. Emin Can

3060 fps sorunu

Hocam driver güncel mi geforce experience uygulamasını indirip bakın
  11. Emin Can

Yardım RTX 4090 bu sistem alınır mı?

Bu soğutucuyla alakalı konu açılmıştı yetersiz ve çok sesli diye 13700k için.Ram de cl oranı yüksek bence frekansa göre. Kasa da dynamicXL olursa daha iyi olur ekran kartı bayağı bir büyük çünkü sorun yaratabilir(emin değilim). Veya p600s tarzı bir kasa. Lian Li için ekstra fan almak gerekiyor...
  12. Emin Can

ddr5 RAM hakkında

Hiçbiri üzmez hepsi kaliteli markalar.Gskill 6400-32 kullanıyorum ama Corsair dominator serisi daha güzel duruyor bence kasa içinde
  13. Emin Can

Yardım 4080 ekran kartı için hangi psu kablosunu almalıyım

Arkadaşlar selam geçen grupta konusunu açmıştım, bugün rog 4080 sipariş geçtim.Ama benim psu da bunun girişi yok sanırım(corsair hx1000i).Bunun için nasıl bir kablo almalıyım?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.