Neler yeni

camelCase kullanıcısının son içeriği

1. camelCase

13600K ve Deepcool LS720 Hata Nerede?

kontrolleri yaptım termal macun olarak da soğutucudan çıkanı kullandım. Biostan pompa devrini kontrol ederim tekrar.2400 rpm.
  2. camelCase

13600K ve Deepcool LS720 Hata Nerede?

Merhaba, Aynı işlemciyi kullanıyoruz ve bir süredir aynı problemi yaşıyorum ve konu açmaya gelmiştim, sizin de aynı problemi yaşadığınız gördüm. Bilgisayar takılıyor(map açıp kapatırken özellikle çok fazla), oyundan atıyor ve kapanma gibi bazı problemler de yaşadım. 1080p Hunt showdown 82...
  3. camelCase

Yardım Corsair Virtuoso Se Ses Kalitesi ve Equalizer

@ModArt Levon incelemenizde bu kulaklığı kendiniz kullanacağınızı söylemiştiniz acaba bilginiz var mı bu konuyla ilgili ?
  4. camelCase

Yardım Corsair Virtuoso Se Ses Kalitesi ve Equalizer

Merhaba , Başlıktaki ürünü satın aldım. Pure Direct modda herhangi bir ayar mevcut değil. Bu kulaklığı kullanan/kullanmış olan veya equalizer'den iyi anlarım diyen yardımcı olabilecek var mı ? Ayarlardan wireless moddayken 8 kanal 24 bit 48000 mhz veya kabloluda 96000mhz olarak denedim fakat...
  5. camelCase

Netflix TR Aboneliğe ZAM❗️

youtube vb.. platformlar/uygulamalar kullanıcıya özel deneyim sunmayı hedefliyor ve ilgilenebileceğiniz içerikleri öne çıkarıyor. Netflix'in algoritmasını araştırabilirsiniz. Referans : https://globalaihub.com/netflixin-yapay-zeka-ile-iliskisi/
  6. camelCase

bu protein tozlarının aralarında fark var mıdır?

"Genetiksel" G E N E T İ K S E L 🙃 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃
  7. camelCase

Yardım Anakart Network Driver

aynı problemi yaşayıp çözemeyen ve Bypass yapmak isteyen arkadaşlar için : Ekteki ekrana gelince 1- Shift + F10 yapıyorsunuz. 2- Command Prompt 'da OOBE\BYPASSNRO komutunu çalıştırıyorsunuz ve internetsiz ilerleyebilir oluyorsunuz. Aynı şekilde cmd den taskmgr yazarak mask managerdan da...
  8. camelCase

telefondan internet paylaşıp bağladım ama yine çözüm olmadı bende.
  9. camelCase

Arkadaşlar merhaba, MSI Z690-A DDR4 anakart satın aldım ve kullanıyorum. Ethernet kablosu takılı olmasına rağmen Windows 10, 11 kurarken ya da kurduktan sonra driver yüklemeden internete bağlanamıyorum. Daha önceden kullandığım ve kurulumunu yaptığım bir kaç bilgisayar oldu fakat böyle bir...
  10. camelCase

Soru QP Bilişim Güvenilir midir? Deneyenler önerir mi?

Mağazasından alışveriş yapmıştım bir problem yaşamadım.
  11. camelCase

Yardım Sıvı soğutma argb ışıkları yanmıyor

Fanların ve pompanın kabloları ayrı değil mi gibi bir kaç soru sormuştum daha sonra modele bakınca cevabımı aldım, yanıtı düzenleyip direkt link bıraktım. Youtube'da bazı installation videoları var ama bilemedim :)
  12. camelCase

Yardım Sıvı soğutma argb ışıkları yanmıyor

https://support.arctic.de/lf2-360-argb
  13. camelCase

Rehber Windows 11'e gelen yeni arama butonunu eski haline çevirme

Özet olarak : 1.) System32'ye çıkarıyorsunuz. 2.) Yönetici yetkilerini istiyorsunuz ve son olarak Cmd komutu çalıştırıyorsunuz :)) Süpermiş biz buna siber güvenlikte sisteme eriştikten sonra yetki yükseltme diyoruz ve sonuç olarak tüm sistemi yönetmeye izin vermiş oluyorsunuz. Uygulamanın...
  14. camelCase

Sistemler sistemler baslasin Show

Cat efsaneymiş yalnız :))

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.